www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Karpol

Siedziba firmy Karpol znajduje się w Zamieściu, gmina Tymbark. Tam znajduje się biuro firmy oraz park produkcyjny. Firma posiada dwa oddziały: w miejscowości Dobra mieści się zakład obróbki drewna oraz lakiernia proszkowa, w miejscowości Andrychów zlokalizowany jest zakład obróbki metalu i PCV.

Cel firmy Karpol

Celem priorytetowym firmy Karpol jest produkcja karniszy i rolet wysokiej jakości. Producent dąży do tego, aby jego produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe, estetyczne jak i użytkowe. Równie ważnym celem jest to, aby wystrój okna pozytywnie wpływał na nasze samopoczucie, każdy pragnie mieć w domu coś niepowtarzalnego, dostosowanego do swoich potrzeb i wymagań. Wykorzystując wzrastającą świadomość ekologiczną i jakościową odbiorców oraz istniejącego na rynku zapotrzebowania na stosunkowo tanie, funkcjonalne i wytrzymałe karnisze oraz rolety firma wciąż dąży do umocnienia swoje pozycji na rynku poprzez ciągłe rozszerzanie asortymentu o wszelkie zaprojektowane nowości.

Karpol - karnisze, moskitiery i rolety okienne

Produkty mają specjalnie dobraną stylistykę opakowania, aby były bardziej atrakcyjne i lepiej widoczne na półce sklepowej. Wprowadzane zmiany i modernizacja firmy pozwalają sprostać wszystkim potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się rolety firmy Karpol. Oferuje ona różne typy rolet. Dostępne są w różnych rozmiarach i szerokiej gamie kolorystycznej. Do wyboru klient ma także wiele rodzajów materiałów, z których są zrobione. Różnego typu rolety wewnętrzne to jedne z najczęściej stosowanych dziś rozwiązań, jeśli chodzi o kontrolę dostępu światła dziennego do wnętrza mieszkań i domów. Ze względu na nowoczesny, atrakcyjny wygląd oraz wysoką funkcjonalność rolety wewnętrzne, okienne stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zasłon materiałowych. Asortyment obejmuje między innymi rolety wewnętrzne materiałowe w kasetach PCV i aluminiowych mocowane zarówno do ścian, jak i konstrukcji okna.

Karpol posiada rozwiązania przystosowane do różnej wielkości okien tradycyjnych oraz znakomitej jakości rolety materiałowe i plisy do okien dachowych. Poza różnego typu roletami okiennymi producent oferuje skuteczne moskitiery. W skład oferty Karpolu wchodzą także karnisze: drewniane, metalowe czy karnisze z tworzywa. Karnisze drewniane charakteryzują się wytrzymałością, odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, a także trwałością nawet podczas wieloletniej eksploatacji. Pomimo upływu lat, te ozdoby cieszą oko naturalnym wyglądem. Ponadto, na zadowolenie ich użytkowników wpływa także solidna konstrukcja wsporników i jakość wytrzymałych żabek. Karnisze metalowe są solidne oraz estetyczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma postanowiła udostępnić te dekoracje zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Każdy będzie mógł wybrać karnisze pasujące do oryginalnej stylizacji własnych wnętrz. Taka propozycja zdobędzie uznanie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Na zadowolenie użytkowników tych produktów wpływa zarówno jakość ich wykonania, jak i uniwersalny wygląd oraz niezwykle atrakcyjna cena.

Następna strona
Przewiń stronę do