www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Quick Step

Quick-Step to belgijska firma z ponad 50 letnim doświadczeniem. Początkowo jako spółka Unilin do produkcji płyt paździerzowych wykorzystywała len, jednak po niemal dekadzie zaczęła poszukiwać surowca w postaci drewna. Analizując historię Quick-Step, który pod wspomnianą nazwą funkcjonuje od 1990 roku, można stwierdzić, że to jedno z najbardziej prężnych przedsiębiorstw w Europie w zakresie innowacji.

Quick-Step to pierwszy producent, który na rynek belgijski wprowadził podłogi laminowane. Jako pierwszy zastosował także bez klejowy system montażu UNICLIC, który został opatentowany na całym świecie. Warto również wspomnieć o tym, że projektanci Quick-Step jako pierwsi opracowali podłogę z charakterystycznym wycięciem w postaci „v” pomiędzy deskami.

Hurtownia Coopra w Sosnowcu i Busku-Zdroju ma w swojej ofercie pełen asortyment paneli podłogowych Quick-Step, dzięki czemu stoi przed Tobą wiele możliwości aranżacji wnętrza. Panele Quick-Step dostępne są w kolekcjach: ARTE, CLASSIC, CREO, ELIGNA, ELIGNA WILDE, ELITE, EXQUISA, IMPRESSIVE, IMPRESSIVE ULTRA, LARGO, PERSPECTIVE, PERSPECTIVE WIDE, RUSTIC.

Każda z tych kolekcji jest inna, dzięki czemu możesz je zastosować zarówno w nowoczesnych obiektach o dużym natężeniu ruchu, jak i w niewielkich mieszkaniach usytuowanych na poddaszu.

W kolekcji Quick –Step ARTE znajdziesz płytki laminowane, które są imitacją dużych, ceramicznych kafli podłogowych. Idealnie pasują do przedpokoju, dzięki czemu wejście do mieszkania będzie jednocześnie zaproszeniem do niezwykle stylowego wnętrza. Możesz zdecydować się na Quick-Step Jasne Skórzane o strukturze kamienia, które sprawdzą się we wnętrzach, zdominowanych nowoczesną zabudową. Miłośnikom struktury drewna, można natomiast zaproponować Quick-Step Versailles Biały Olejowany, który na zasadzie kontrastu można zestawić z ciemnymi, ciężkimi meblami.

Idąc śladami kafli, warto zwrócić uwagę na kolekcję paneli Quick-Step Exquisa, która wyróżnia się głębokimi fugami i zastosowaniem dwóch lub trzech kafli na jednej desce. Panele mają też dość nietypową szerokość 408mm. Wymagający klient znajdzie tu ciekawą paletę dekorów, z których zdecydowanie wyróżniają się Quick-Step Ceramika Biała i Czarny Łupek Galaxy – idealne do montażu w przedpokoju i pokoju dziennym.

Dla ceniących wnętrza urządzone w stylu tradycyjnym, a jednocześnie luksusowym, dobrym rozwiązaniem będzie kolekcja Quick-Step Large, w której znajdziesz najdłuższe i najszersze deski Quick-Step, dostępne w hurtowni Coopra w Sosnowcu i Busku-Zdroju. Dekory: Dąb Satynowy Biały i Dąb Ciemny Cambridge o wymiarach 2050mm x 205mm, dopełnią bogato zdobiony salon, a jednocześnie optycznie go powiększą.

W nowoczesnym biurze dobrze będą wyglądać panele Quick-Step z kolekcji Impressive i Impressive Ultra. Nowoczesny dekor Beton Jasny lub ciemny odcień i widoczne nawet w szczelinach słoje drewna Quick-Step Deski Podpalane, dodadzą w Twoim gabinecie niepowtarzalnego klimatu, który sprawi, że będziesz się czuł bardzo komfortowo. Warto dodać, że podłogi te są również wodoodporne, dzięki powłoce HydroSeal.

W hurtowni Coopra znajdziesz szeroki asortyment paneli Quick-Step, a także dodatkowe akcesoria, takie jak listwy przypodłogowe w harmonizujących z panelami odcieniach.

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do