www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

POL-SKONE

Drzwi Pol-Skone to najwyższa jakość, jaką możecie Państwo znaleźć na polskim rynku. Firma rozpoczęła swoją działalność niedługo po zmianie ustroju gospodarczego w naszym kraju, w 1990 roku i przez te niemal trzydzieści lat funkcjonowania, stała się potentatem w branży drzwi i okien drewnianych.

Decydując się na produkty tego producenta, podejmują Państwo decyzję korzystną nie tylko dla siebie, lecz także pod innymi względami. Rozwiązania stworzone w trakcie produkcji okien i drzwi Pol-Skone były wielokrotnie nagradzane branżowymi nagrodami, przyznawanymi przez wybitnych fachowców i znawców tematu. Firma wspiera polską gospodarkę, zatrudniając w swoich zakładach na terenie naszego kraju blisko 1000 osób. Drzwi Pol-Skone powstają również przy rozsądnym zarządzaniu zasobami leśnymi, za co przedsiębiorstwo uzyskuje nagrody i certyfikaty. Korzystają z nich klienci nie tylko z Polski, lecz także z krajów niemal całej Europy.

Posiadamy szeroką ofertę drzwi, okien oraz innych akcesoriów Pol-Skone. Te doskonałej jakości, a także różnorodne stylowo produkty mogą znaleźć się już teraz w Państwa mieszkaniu lub domu.

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do