www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

KR-Center

 

KR CENTER to polska firma z Wodzisławia Śląskiego, której kilkuletnie doświadczenie pozwala tworzyć niezwykłe drzwi, zadowalając przy tym nawet najbardziej wymagając Klientów. W jej ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, śród lokalowe, a także wiele akcesoriów dodatkowych, takie jak klamki, zamki czy pochwyty, które sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej. W ofercie hurtowni COOPRA w Sosnowcu i Busku-Zdroju każdy klient odnajdzie modele drzwi KR CENTER, które będą harmonizować ze stylem panującym w mieszkaniu, biurze, czy innych obiektach, które akurat urządza. Bogata kolorystyka, jakość potwierdzona zadowoleniem klientów i różne właściwości poszczególnych drzwi, to szereg możliwości dla każdego. Drzwi KR Center występują w ponad 30 kolekcjach, z których każda wyróżnia się nie tylko kolorem, ale i zastosowaniem. Do najbardziej popularnych kolekcji należą między innymi: ALU WA, AŻUR, CLASSIC, BASTION, DECO, FORTE, GRAND, IGNIS, INOX, KARO.

Na szczególną uwagę w hurtowni COOPRA zasługują drzwi stalowe z kolekcji KR CENTER GRAND , KR CENTER INOX, KR CENTER MULTI wykonane z blachy ocynkowanej, ocieplone wypełnieniem z płyty styropianowej i oklejone drewnopodobną folią PCV. Ciekawa kolorystyka taka jak: Mahoń, Antracyt, czy Wenge i wiele innych, pozwala na dopasowanie drzwi do odcieni panujących w danym pomieszczeniu. W kolekcji tej możesz wybrać zarówno drzwi pełne ( Center Grand 01), jak i z dekoracyjnymi elementami w postaci przeszklenia ( Grand 02, Grand 03). Drzwi stalowe doskonale sprawdzają się jako drzwi wejściowe do mieszkań czy biur. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym spełniają także funkcję ocieplającą, jak również doskonale wytłumiają hałasy.

Jeśli zależy Ci na drzwiach antywłamaniowych, powinieneś zwrócić uwagę na drzwi KR CENTER z kolekcji BASTION, które są dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy chcą stylowo dopełnić swoje mieszkania, a jednocześnie poczuć się bezpiecznie. Antywłamaniowe stalowe kołki , szerokokątny wizjer i dwa zamki z pewnością spełnią Twoje oczekiwania w zakresie komfortu. Ciekawostką jest również to, że drzwi te występują w wersji dwukolorowej. Dzięki temu możesz dopasować je do designu panującego w Twoim domu, z kolei od strony zewnętrznej możesz zdecydować się na zupełnie kontrastowy odcień harmonizujący na przykład z ogrodem lub kolorem elewacji. Warte polecenia są tu między innymi model Bastion A55 z aluminiowymi wstawkami, które świetnie wyglądają z okleiną w ciemniejszym kolorze takim jak Cedr, Kasztan, czy Trak.

Hurtownia COOPRA posiada również szeroką ofertę drzwi wewnętrznych KR CENTER, w której znajdziesz zarówno drzwi pełne, jak i te, które posiadają estetyczne przeszklenia. W kolekcji KR CENTER AŻUR masz do wyboru drzwi z jedną szybą, która posiada poprzeczne listwy harmonizujące z gustownymi panelami podłogowymi w pokoju dziennym. W kolekcji ALU WA występują natomiast estetycznie „wtopione” elementy aluminiowe, które sprawdzą się jako dopełnienie do wnętrz, gdzie dominuje szkło, nikiel lub chrom. Z kolei w kolekcji KR CENTER CLASSIC masz do wyboru tradycyjne modele drzwi - zarówno przeszklone, jak i pełne – które są dobrym pomysłem zarówno do mieszkań jak i obiektów komercyjnych. Z uwagi na możliwość występowania kratek wentylacyjnych, możesz je także śmiało zamontować w łazience.

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do