www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Erkado

 

Erkado to polska marka powstała na bazie Zakładu Stolarskiego Zbigniewa Kozłowskiego, który może się pochwalić 40 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Zakład powstał bowiem w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim, a obecnie jest liderem w produkcji drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki nowoczesnym liniom technologicznym firma produkuje miesięcznie ponad 30 000 sztuk drzwi, co jest dowodem na to, że Erkado stawia przede wszystkim na rozwój.

Hurtownia Coopra w Sosnowcu i Busku-Zdroju posiada szeroką ofertę drzwi Erkado, a do najbardziej popularnych wśród naszych Klientów, należą drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi wewnętrzne STILE, drzwi hybrydowe TWIN, drzwi szklane GRAF i drzwi przeciwpożarowe LEDA

Drzwi wewnętrzne ERKADO Stile to modele, które wyróżniają się przede wszystkim bardzo solidną konstrukcją, dzięki czemu są bardzo trwałe i mogą posłużyć Ci wiele lat. Nazwy poszczególnych modeli nawiązują do nazw kwiatów, które powszechnie uznawane są za piękne i trwałe właśnie. Są to między innymi Magnolia, Krokus, Malwa, Azalia, Irys, Petunia, czy Hiacynt. Na uwagę zasługują modele z kolekcji Magnolia, które występują zarówno w wersji pełnej, jak z elementami przeszklonymi, dzięki czemu można je zastosować zarówno w pomieszczeniach wymagających prywatności, jak i tych, gdzie mleczna szyba będzie harmonizować ze stylem danego pokoju, czy biura. Jeśli zależy Ci na eleganckim dopełnieniu minimalistycznego wnętrza, możesz zdecydować się na modele drzwi Erkado Azalia, które posiadają gładką szybę mleczną. Tym, którzy preferują drzwi pełne spodobają się natomiast modele Erkado Hiacynt, które mogą być dobrym rozwiązaniem do obiektów biurowych. W Erkado Stile masz do wyboru wiele dekorów drzwi takich jak: Akacja, Szary dąb, Wenge, lub Biel ( folię imitującą malowaną powierzchnię). Dzięki temu bez trudu zestawisz wybrany model z kolorystyką swojego mieszkania, czy domu.

W hurtowni Coopra znajdziesz także drzwi Erkado Hybrydowe TWIN, odporne na zarysowania, a także na działanie wilgoci i temperaturę. Takie właściwości możliwe są dzięki zastosowaniu we wspomnianych modelach dwóch płyt MDF, oklejonych folią PVC. Dlatego modele hybrydowe TWIN szczególnie polecane są do obiektów użyteczności publicznej, takich jak biurowce, hotele, pensjonaty, czy budynki, w których prowadzona jest działalność oświatowa. Modele z kolekcji BOSTON znajdą zastosowanie w eleganckich wnętrzach, a dzięki oryginalnym owalnym przestrzeniom mogą dopełnić lokale, w których dominują artystyczne dodatki takie jak rzeźby, czy nowoczesne duże wazony. W kolekcji MONTANA znajdziesz natomiast modele, które sprawdzą się w prosto urządzonych pomieszczeniach. Wspomniane drzwi to modele, które wtopią się w tło minimalistycznie urządzonych wnętrz, nie posiadają bowiem żadnych zbędnych zdobień, a to co je wyróżnia to nowoczesny design.

Erkado to także szeroka oferta drzwi przeciwpożarowych, które znajdziesz w kolekcji LEDA. Wypełnienie płytą Halspan , grubość skrzydła do wyboru 44mm lub 54 mm, rama z drzewa iglastego to wystarczające elementy, by wspomniane drzwi znalazły zastosowanie jako drzwi wejściowe. Właściwości przeciwpożarowe nie przeszkadzają jednak w tym, aby drzwi były jednocześnie bardzo estetyczne. Producent zadbał bowiem o szeroki wybór dekorów, w których występuje między innymi Wenge, Dąb Greko, Akacja, czy Biel. Dzięki temu możesz sobie pozwolić na wybór drzwi funkcjonalnych i jednocześnie pasujących do danego wnętrza.

Marka Erkdo to także ościeżnice do drzwi. W ofercie producenta znajdą Państwo ościeżnice proste ,ościeżnice regulowane oraz ościeżnice nakładkowe do wszystkich skrzydeł z oferty .

Drzwi Erkado dostępne w hurtowni Coopra w Sosnowcu i Busku-Zdroju to szeroka oferta, dzięki której każdy znajdzie drzwi, o których marzy, a które będą dopełnieniem nawet najbardziej oryginalnego obiektu.

 

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do