www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Vasco

Drzwi Vasco to zupełnie nowatorski produkt na rynku stolarki. Stworzone zostały przez znanego producenta paneli ściennych – firmę Kospan. Przedsiębiorca istniejący na rynku od 15 lat, nie mógł nie skorzystać ze swojego doświadczenia do stworzenia nowoczesnej technologii. Dzięki temu projektanci zaproponowali drzwi bez łączenia na krawędziach przylgi, a uzyskane w ten sposób zaokrąglone krawędzie w istotny sposób poprawiły ogólną estetykę i zwiększyły funkcjonalność drzwi.

Drzwi Vasco dostępne w hurtowni Coopra to drzwi wejściowe i wewnątrzlokalowe, a ponadto systemy przesuwne oraz szeroka oferta ościeżnic, listew wykończeniowych, listew przypodłogowych i elementów futryn, niezbędnych podczas montażu drzwi. Wszystkie te produkty idealnie będą nadawać się do każdego rodzaju wnętrz, zarówno prywatnych mieszkań, jak również hoteli, SPA oraz innych tego typu budynków. Nowoczesne technologie, różnorodność stylistyczna oraz maksymalne dostosowanie do potrzeb klienta – to główne cechy drzwi Vasco. My zapewniamy Państwu możliwość korzystania z nich, dostarczając je każdemu, kto wybierze naszą ofertę.

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do