>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Bramy przemysłowe segmentowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

W kategorii bramy garażowe zapoznajemy Państwa z ofertą firmy KMT i Dopler. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogło FIRMIE KMT wprowadzić na rynek bramy garażowe, które odpowiadają najbardziej aktualnym potrzebom rynku.

Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższą jakość materiału powstały bramy, które połączyły bardzo istotne cechy: ponadczasowy wygląd, jakość i atrakcyjną cenę.

Wybór rodzaju bramy garażowej zależy nie tylko od naszych preferencji, ale przede wszystkim od kształtu i wielkości działki oraz od tego, ile miejsca mamy na podjeździe, aby można było wygodnie wjechać do garażu i z niego wyjechać.

Wyróżniamy kilka rodzajów bram garażowych: Bramy segmentowe są zbudowane z kilku segmentów, połączonych zawiasami i nie wymagają wolnej przestrzeni przed garażem. Także wewnątrz garażu brama nie zajmuje dużo miejsca. Ze względu na kierunek przesuwania się skrzydła dzielimy bramy na: górne (z poziomymi segmentami) i boczne (z pionowymi segmentami). Bramy rolowane (żaluzjowe) po otwarciu również nie zajmują dużo miejsca na podjeździe. Podczas otwierania bramy wąskie, poziome listwy przesuwają się po prowadnicach, zamontowanych po obu stronach otworu i nawijają na wał umieszczony w kasecie pod sufitem garażu. Bramy uchylne podczas otwierania wysuwają się około 1,5 m przed lico garażu - sprawdzą się więc tylko na w sytuacjach, gdy garaż znajduje się w odpowiedniej odległości od wjazdu na działkę. Osadza się je w stalowej ościeżnicy, której boczne profile są jednocześnie prowadnicami. Przy zakupie drzwi garażowych najistotniejszą sprawą jest to, z jakiego materiału zostały wykonane, jakie posiadają systemy zabezpieczeń oraz czy są solidne i trwałe.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do