>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Listwy przypodłogowe - cokoły

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Cokół przypodłogowy

Listwy przypodłogowe bądź cokoły to niezbędny element wykończenia każdego wnętrza. Znajdują się one w różnych rozmiarach, kolorach, ale również formach. Dzięki temu cokoły sprawdzą się do każdej posadzki, zarówno do drewnianej, ale również do paneli podłogowych czy kafli.

Listwa przypodłogowa a cokół

Czym różni się cokół od listwy przypodłogowej? Cokół to jeden z rodzajów listwy przypodłogowej jednak jest od niej znacznie wyższy. Co więcej, może występować w różnych kształtach. Zadaniem cokołów podobnie jak listew przypodłogowych jest zamaskowanie przerw dylatacyjnych, a także estetyczny sposób połączenia podłogi ze ścianą. Cokoły pełnią również funkcję estetyczną, a mianowicie są subtelnym dodatkiem we wnętrzu.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu listew przypodłogowych – cokołów?

Istotną kwestią podczas zakupu cokołu jest jego kolorystyka. Warto zwrócić uwagę na jego kolor. Jeśli pragniemy uzyskać efekt harmonijny – warto zastosować cokół w kolorystyce podłogi bądź ściany. Istnieje jeszcze możliwość stworzenia wyraźnego podziału pomiędzy ścianą, a podłogą, wówczas należy zdecydować się na zastosowanie cokołów w innym kolorze, np. białym. Podczas zakupu istotna jest również wysokość cokołu. Niskie modele znacznie lepiej wyglądają z ciemnymi posadzkami, z kolei jasne – ładniej wyglądają z wyższymi.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do