www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Drzwi metalowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Drzwi metalowe jako drzwi wewnętrzne?

Metalowe drzwi najczęściej kojarzą nam się z pomieszczeniami typowo przemysłowymi. Warto jednak zobaczyć, że produkty te mają znacznie szersze zastosowanie. Drzwi metalowe również sprawdzą się jako drzwi wewnętrzne.

Zastosowanie drzwi metalowych

Gdzie właściwie możemy zastosować wewnętrzne drzwi metalowe? Jak już zostało wspomniane, świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach przemysłowych. Wszystko dlatego, że są one odporne na czynniki takie jak wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Oprócz tego, drzwi metalowe cechują się bardzo małym współczynnikiem przenikania ciepła, ale także dobrą izolacją akustyczną.


Sprawdzą się bardzo dobrze w schowkach, magazynach, stołówkach pracowniczych, szatniach, ale także w suszarniach. Metalowe drzwi najczęściej wykorzystywane są przy wejściach do ciągów komunikacyjnych (jako drzwi ewakuacyjne). Drzi metalowe dobrze spiszą się w domach, jako wejście do piwnicy czy garażu.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do