www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Drzwi przeciwpożarowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – kup drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe to element, który montowany jest zarówno w budynkach użyteczności publicznej, w domach jednorodzinnych, ale także wielorodzinnych. Celem montażu tego rodzaju drzwi jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym w danym budynku. Zapobiegają szybkiemu rozprzestrzenianiu się ognia i dają więcej czasu na skuteczną reakcję oraz ewakuację w czasie pożaru. Nie ma więc wątpliwości, że duże znaczenie przy ich wyborze ma solidny producent, który powinien dostarczyć drzwi przeciwpożarowe spełniające wszelkie wymogi prawne i techniczne pod względem bezpieczeństwa.

Jak wybrać drzwi przeciwpożarowe?

Warto zastanowić się nad oznaczeniami konkretnych modeli drzwi przeciwpożarowych. Drzwi klasy, które oznaczone są literami EI informują o tym, jak długo będą stanowiły barierę przed dymem, a także temperaturą. Przykładowo – przeciwpożarowe drzwi o sygnaturze EI 30 świetnie sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, wstrzymują dym i temperaturę do 30 minut w przypadku wybuchu pożaru. Analogicznie drzwi EI 60 – 60 minut.

Drzwi przeciwpożarowe też mogą być estetyczne!

Wybrane przez Państwa drzwi przeciwpożarowe, nie muszą wcale odróżniać się od tych tradycyjnych pod względem estetycznym. Producenci starają się, by były one jak najbardziej atrakcyjne wizualne, a także, by można było je dostosować do każdego wnętrza w zakresie kolorystyki i stylistyki. Solidne, gwarantujące bezpieczeństwo drzwi przeciwpożarowe mogą więc współgrać z aranżacją i wzbogacać ją tak samo, jak każde inne.

Gdzie znaleźć mające tyle zalet drzwi przeciwpożarowe? Jeśli czytacie Państwo ten tekst, to znaczy, że poszukiwania możecie uznać właśnie za skończone, ponieważ posiadamy je w swojej ofercie i polecamy je każdemu, kto ceni sobie bezpieczeństwo oraz styl.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do