www. coopra.pl     >>>   tel.  608-004-114   <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Drzwi szklane

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Drzwi szklane

Drzwi szklane to odpowiedź na coraz większą popularność tego materiału w meblarstwie i materiałach wykończeniowych do mieszkań oraz domów. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ zastosowanie szkła w wystroju wnętrz wnosi do niego styl i klasę, z czego często korzysta się w nowoczesnych, designerskich projektach.

Zastosowanie drzwi szklanych a bezpieczeństwo

Drzwi szklane posiadają ogromne walory estetyczne, jednakże wiele osób obawia się montażu tego typu elementów z uwagi na niebezpieczny materiał, jakim jest szkło. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne drzwi szklane produkowane są ze szkła hartowanego. Rozbicie się szkła w drzwiach powoduje, że rozpada się ono na drobne kawałki, które posiadają zaokrąglane krawędzie. Dlatego też drzwi szklane mogą być montowane w domach czy mieszkaniach, w których są małe dzieci.

Przejrzystość drzwi szklanych

Różnorodnie dopasować można też ich stopień przejrzystości, co oznacza, że nie muszą się Państwo obawiać ich montowania w miejscach wymagających prywatności, takich jak łazienka. Drzwi szklane odpowiednio doświetlą pomieszczenie, co jest szczególnie przydatne, gdy nie ma w nim okna, lecz zapewnią odpowiednio niski stopień przejrzystości, by zapewnić każdemu pożądany komfort.

Jeśli przekonali się więc Państwo do drzwi szklanych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się drzwi szklane Gipsy Kings. Modele takie jak: Dmuchawce, Bingo, Drzewa, Kasztany doskonale będą pasowały zarówno do salonu, jadalni czy pokoju dziecinnego.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do