>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Drzwi antywłamaniowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Drzwi antywłamaniowe

O drzwiach antywłamaniowych panuje często opinia, mówiąca, że nie mogą one być atrakcyjne i subtelne wizualnie. Kojarzą nam się od razu z czymś topornym, mającym zabarykadować nas niczym w bunkrze. Jest to oczywiście błędny stereotyp. Wiele możemy bowiem zyskać, wybierając właśnie odpowiednie drzwi antywłamaniowe.

Po co montujemy drzwi antywłamaniowe?

Jak już zostało wspomniane, drzwi antywłamaniowe kojarzą nam się z zabarykadowaniem. Jednak zamontowanie ich w domu jest świetnym sposobem na zwiększenie swojego poczucia bezpieczeństwa. Drzwi antywłamaniowe mają nas ochronić przed nieproszonymi gośćmi. Należy pamiętać, że montowanie takich drzwi powinniśmy zlecić profesjonalistom. Samodzielny montaż może doprowadzić do ich uszkodzenia, przez co nie będą spełniały swojej funkcji.

Jak wybierać drzwi antywłamaniowe?

Na rynku znajduje się wiele różnych rodzai tejże kategorii drzwi. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na zawiasy, które uniemożliwiają wyjęcie z ościeżnicy skrzydła. Istotnym elementem jest także zamek. Zamek w drzwiach antywłamaniowych powinien posiadać co najmniej 4 rygle. Wszystko dlatego, że im większa liczba rygli, tym ten rodzaj drzwi jest bardziej odporny na ich wyważenie.
Warto także wspomnieć o tym, iż zakupując tego rodzaju drzwi dostajemy doskonałą doskonałą izolacyjność cieplną, dźwiękową oraz estetykę, wpasowującą się do różnego rodzaju budownictwa i zdobnictwa. Patrząc na Państwa drzwi, nikt nie musi nawet poznać, że mają one właściwości antywłamaniowe. Mogą one być równie efektowne i urokliwe jak każde inne drzwi standardowe.

Drzwi antywłamaniowe – Sosnowiec oferuje je w najlepszych cenach!

Firma Coopra oferuje Państwu drzwi w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdą tutaj Państwo między innymi drzwi takich producentów jak Pol-Skone, Porta, Delta, Interdoor czy Verte. Sprawdź naszą ofertę drzwi antywłamaniowych.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do