>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Drzwi przesuwne

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Drzwi przesuwne – propozycje firmy Coopra

Drzwi przesuwne to jedne z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia mieszkania. Przede wszystkim świetnie sprawdzą się w niewielkim mieszkaniu. Zapewnią one optyczne powiększenie wnętrza i wzbogacą je o dodatkową przestrzeń, której tak bardzo Wam potrzeba.

Drzwi przesuwne a styl azjatycki

Jeżeli patrząc na drzwi przesuwne, przychodzi Państwu do głowy oszczędne i niemal pedantycznie ułożone pomieszczenie w azjatyckim, japońskim stylu, jest to dobre skojarzenie. Możecie Państwo uzyskać podobny efekt ładu i harmonii, który zyskuje coraz większe uznanie w krajach świata zachodniego. Producenci prześcigają się w coraz bardziej designerskich projektach, które mają odpowiadać wnętrzom urządzonym w dowolnym stylu. Stają się one w ten sposób równie atrakcyjne, jak drzwi tradycyjne, z otwieranym skrzydłem.

Zalety zastosowania drzwi przesuwnych w Twoim mieszkaniu

Ten rodzaj drzwi przede wszystkim wyróżnia się niezwykłą praktycznością. Wszystko dlatego, iż zajmuje on o wiele mniej miejsca, aniżeli drzwi tradycyjne. Co więcej, są one estetyczne, a szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dostosowanie ich do wnętrza. Drzwi przesuwne bardzo dobrze sprawdzają się również podczas przeciągów – uciążliwe trzaskanie na zawsze zniknie.

Producenci drzwi przesuwnych

Kto zajmuje się produkcją drzwi przesuwnych? Porta to jeden z czołowych producentów stolarki drzwiowej. Posiada w swojej kolekcji duży przekrój wzornictwa drzwi. Wiele modeli z drzwi przylgowych i bezprzylgowych można zamówić w wersji drzwi przesuwnych. A&J to także jedna z polecanych firm zajmująca się tego typu stolarką.

Firma Coopra stara się odpowiednio różnicować przygotowany dla Państwa asortyment, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi przesuwnych!

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do