www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Korek samoprzylepny

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Korek samoprzylepny

Korek samoprzylepny to element który w błyskawiczny sposób zostanie zamontowany w odpowiednim miejscu. Jego powłoka została pokryta warstwą mocnego, a także trwałego kleju.

Zalety stosowania korka samoprzylepnego

Podobne jak zwykły korek, tak korek samoprzylepny posiada wiele zalet. Jedną z nich jest naturalność. Produkt ten wykonany jest z naturalnego materiału, podczas produkcji którego jest praktycznie zerowa emisja zanieczyszczeń. To również doskonała izolacja akustyczna oraz termiczna - element ten może stanowić warstwę dźwiękochłonną, a także eliminować dźwięki dochodzące zza ściany. Co więcej, korek samoprzylepny zatrzymuje ciepło w naszym wnętrzu.

Montaż korka samoprzylepnego

Jak już zostało wspomniane, sam montaż korka samoprzylepnego nie jest sprawą skomplikowaną. Samoprzylepny element można montować zarówno do gładkich, jak i delikatnie chropowatych powierzchni. Podłoże, do którego przykleimy korek musi być czyste, suche, a także niepylące.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do