www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Akcesoria podłogowe / Zalety maty ochronnej podłogowej

Zalety maty ochronnej podłogowej

Mata ochronna podłogowa przeznaczona do stosowania pod krzesła obrotowe, fotele itp.meble skutecznie zabezpiecza podłogi twarde takie jak panele, pcv, parkiet przed zniszczeniem i wytarciem oraz chroni przed  zarysowaniem na skutek ciągłego przesuwania krzesła  w tym samym miejscu.Mata jest przezroczysta,bez zapachu,antyalergiczna,odporna na ścieranie czy zaplamienia.

Bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.Redukuje hałas przesuwającego się krzesła czy fotelu,a zaokrąglone rogi sprawiają ,że mata stanowi bezpieczny iestetyczny element wyposażenia biura,pracowni czy pokoju. Mata dobrze przylega do podłogi,nie zawija się na rogach,warstwa wierzchnia jest antypoślizgowa.Dzięki swojej elastyczności nie łamie się. Nasza mata jest nieporównywalna jakościowo z innymi matami wykonanymi z poliwęglanu,które są dużo cieńsze i wykonane ze słabej jakości materiału. Polimetakrylanu etylu(poliwęglan) jest stosowany wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przezroczyste tworzywo o bardzo wysokich parametrach technicznych. Mata o grubości 1,5mm to trwały i ekonomiczny produkt, gdyż zapewni Państwu oszczędność na wydatkach związanych z wymianą zniszczonych  podłóg.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do