www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Inspiracje / Aranżacja przedpokoju-jak urządzić przedpokój w bloku

Aranżacja przedpokoju-jak urządzić przedpokój w bloku

Przedpokój to zazwyczaj pomieszczenie, które jest wizytówką każdego mieszkania. Warto więc zadbać o to, żeby urządzić go z gustem, aby był funkcjonalny i posiadał duże walory estetyczne.

Mały przedpokój w bloku może przysporzyć wielu trudności wykończeniowych. Zazwyczaj posiada dużo otworów na drzwi i jest nieustawny. Podczas tworzenia tej aranżacji trzeba pamiętać o wszystkich szczegółach. Poniżej podpowiemy, jak urządzić przedpokój w bloku.

Tworząc aranżacje przedpokoju, nie można zapomnieć o wyglądzie podłogi. W małym pomieszczeniu najlepiej sprawdzi się jasna podłoga o stonowanym wzorze. Ciekawe inspiracje odnajdziemy przeglądając panele podłogowe. W małym przedpokoju najlepiej sprawdzą się panele w jasnych barwach takie jak np.: Kronopol Modern Dąb Kanzas, Classen Dąb Argenta Naturalny czy Weninger Dąb Arktyczny.

Inspiracje na wąski przedpokój znajdziemy także w wyborze paneli ściennych. Dla osób lubiących imitacje kamienia polecamy panele ścienne Evolve Design Ston Sand. Jeśli ściany mają być jasne i dawać odczucie zwiększonej powierzchni proponujemy panele ścienne Evolve Design White Brich czy Solito White.

Każdy przedpokój powinien zostać wyposażony w podstawowe meble. Dobrym rozwiązaniem jest zakup mebli z jednej serii. Dzięki temu zapewnimy sobie odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów wyposażenia. Niewielki przedpokój może pomieścić wyłącznie meble o małej głębokości. Najlepszym rozwiązaniem jest szafka na buty z otwieraniem uchylnym. Obuwie układa się w pozycji pionowej, co pozwala na dobrą organizację przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie pomieścić w szafce sporą ilość butów, a mebel będzie jednocześnie posiadał niewielką głębokość. W przedpokoju nie może zabraknąć także wieszaka na ubrania. Warto także przemyśleć możliwość wykonania szafy wnękowej. Jest to element wyposażenia, który zagospodaruje pewną przestrzeń użytkową. Jednak będzie w stanie pomieścić odzież wierzchnią i zwiększy funkcjonalność przedpokoju.

W przedpokoju uniwersalnym rozwiązaniem jest lustro. Możemy je wykorzystać w pomieszczeniu o dowolnych rozmiarach. Dzięki odpowiedniej lokalizacji tego elementu wyposażenia możemy wizualnie poprawić proporcje pomieszczenia. Mały przedpokój wpisujący się w kształt kwadratu możemy wykończyć lustrem umieszczonym na ścianie przeciwległej do drzwi wejściowych. Dzięki temu przestrzeń wizualnie się powiększy, a jej proporcje zostaną wyrównane. W wąskich korytarzach lepiej będzie wykonać duże lustro na ścianie bocznej. Dobór produktu o odpowiednich wymiarach może wizualnie poszerzyć pomieszczenie.

Pamiętajmy, aby nie przesadzić z ilością ozdób. Mały przedpokój najlepiej prezentuje się w wersji minimalistycznej. Zbyt dużo elementów dekoracyjnych mogłoby sprawić wrażenie przytłoczenia i braku spójności.

 

 

Jeśli poszukujcie Państwo paneli podłogowych ,podłóg drewnianych lub porady to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618
kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

kom. 608 004 113

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do