www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Panele ścienne / Panele elewacyjne Aspol – zastosowanie

Panele elewacyjne Aspol – zastosowanie

O walorach estetycznych i ogólnym wyglądzie budynku na zewnątrz stanowi elewacja. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów, które zarówno zdobią elewacje jak i chronią przed czynnikami zewnętrznymi. Są to między innymi: kamień dekoracyjny czy panele elewacyjne firmy Aspol. Panele elewacyjne dostępne są w wielu kolorach: białe, brązowe, w kolorze cegły, grafit, popiel, marmur zieleń i wiele innych. Oferujemy je w szerokościach 10 i 16 cm. Ze względu na to, że są dostępne w różnych dekorach z łatwością dopasujemy je do koloru okien i drzwi wejściowych w naszym domu.

Panele elewacyjne to nowoczesne okładziny, które mocujemy do fasady budynków. Owe produkty pełnią dwojaką funkcję. Z jednej strony stanowią efektowną ozdobę elewacji, z drugiej chronią ją przed działaniem zmiennych warunków pogodowych. Dobrze dobrany panel elewacyjny może też poprawić właściwości termoizolacyjne i ochronić budynek przed niszczącym działaniem wilgoci. To dobra alternatywa dla tynków elewacyjnych, które nie odznaczają się aż tak dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i przeważnie są mniej odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych.

Panel wykonany z dobrego jakościowo PCV charakteryzuje się dużą odpornością na działanie zmiennych temperatur, nie ulega odbarwieniu i może być efektowną alternatywą dla sidingu. Niektóre produkty skutecznie imitują naturalny kamień, klinkier oraz drewniane deski.

Dobrze wykonane, barwione w masie panele z PCV są odporne na powierzchniowe zarysowania i stanowią skuteczną imitację różnego typu tworzyw. Są bardzo lekkie, a jednocześnie łatwe w montażu. Tego typu produkty nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych i są odporne na powierzchniowe zabrudzenia. Wszystkie nieczystości możemy szybko usunąć pod strumieniem bieżącej wody.

Wiele paneli elewacyjnych nadaje się także do ozdobienia tarasów, balkonów i schodów zewnętrznych. Ich zastosowanie eksponuje wybrany fragment elewacji, a jednocześnie nadaje mu odpowiedni charakter. Nowoczesne panele nadają się zarówno do aranżacji tradycyjnych (np. produkty imitujące klinkier lub drewno) jak i do aranżacji nowoczesnych. Widzimy zatem, że panele elewacyjne to ponadczasowe produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Warto o nich pomyśleć przed rozpoczęciem prac związanych z wykończeniem elewacji. Jeśli dodatkowo wszystko dopasujemy kolorystycznie efekt będzie murowany.

 

 

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

 

 


 


 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do