www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Korek / Korek jest trendy

Korek jest trendy

Każdy z nas remontując mieszkanie szuka niepowtarzalnych rozwiązań, innych, indywidualnych i oryginalnych. Szukamy rozwiązań zarówno praktycznych jak i efektownych. Jeśli chodzi o wystrój ścian coraz rzadziej wybieramy tapety a częściej sięgamy po produkty typowo ekologiczne. Do takich zdecydowanie należy korek. Korek to materiał całkowicie naturalny, a co najważniejsze zbieranym z drzew bez ich uszkadzania. Wszystkie wykonane z korka produkty są przyjazne dla środowiska, nadają się do recyklingu i pozytywnie wpływają na pobór dwutlenku węgla z atmosfery, a dzięki swym właściwościom izolacyjnym umożliwiają oszczędzanie energii. Jest to materiał niezwykle praktyczny, funkcjonalny i trwały. Największą jego zaletą jest jednak duża efektywność. Wśród klientów największą popularnością cieszy się korek firmy Wikanders. Szczególna uwagę należy zwrócić na takie modele jak: Alabaster Cream, Fiord Natural, Flores White czy Tenerife Green. Równie ciekawe motywy proponuje firma Korex. Korek Toledo Grey, Decorative Beige czy Bamboo 4 sprawią, że nasze pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego designu.

Do pomieszczeń publicznych i prywatnych, do salonu, sypialni, pokoju dziennego, a nawet do łazienki - korek jest materiałem uniwersalnym. Materiał ten doskonale podkreśli charakter wnętrza, gdyż oferowany w bogatej palecie naturalnych i barwionych wzorów będzie idealnym dopełnieniem nawet najbardziej wymagających aranżacji. Oryginalna, porowata faktura korka daje interesujący efekt wzorniczy, jednak dla zwolenników klasyki mamy ciekawą informację - korek może imitować drewno lub kamień, będąc równocześnie doskonałą alternatywą dla zimnych kafelków ceramicznych czy kamiennych okładzin.

Korek z powodzeniem zastąpi tapetę, czy  farbę. Jest niezwykle łatwy w pielęgnacji - wszelkie zabrudzenia zarówno na woskowanej jak i lakierowanej powierzchni można usunąć przy pomocy wilgotnej szmatki. Ściany pomieszczeń biurowych pokryte korkiem ocieplą  wizerunek firmy, a pracownicy i ich klienci poczują się w biurze nieco mniej formalnie. Pomieszczenia przeznaczone do pracy z dziećmi, w których zastosowano korkowe panele podłogowe lub ścienne zyskają dodatkową funkcję tłumienia hałasu. Ponadto korek z pewnością pomoże dzieciom w rozwoju funkcji sensorycznych - z przyjemnością będą dotykać miłych i ciepłych ścian i biegać boso po bezpiecznej, miękkiej i amortyzującej ich kroki podłodze. Warto również wspomnieć o tym, iż ten niezwykły materiał sprzyja alergikom i astmatykom, ponieważ  jest odporny na działanie grzybów i pleśni, a ściany i podłogi wykonane z korka nie przyciągają i nie pochłaniają kurzu.

 

Jeśli poszukujcie Państwo paneli podłogowych ,podłóg drewnianych lub porady to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618
kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

kom. 608 004 113

 

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do