www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Montaże / Siewierz / Montaż paneli podłogowych Kronopol Modern Plus

Montaż paneli podłogowych Kronopol Modern Plus

Ekipa montażowa firmy Coopra w miejscowości Siewierz dokonała montażu paneli podłogowych firmy Kronopol. Klient zdecydował się na panele z kolekcji Modern Plus dekor Dąb Śląśki.

Panele podłogowe Modern Plus Dąb Śląski to panele klasyczne, które znajdą swoje zastosowanie w różnego typu pomieszczeniach, a więc i w mieszkaniach jak i budynkach użytku publicznego. Posiadają klasę odporności na ścieranie AC4. Jest to wzmocnienie warstwy wierzchniej tych paneli za pomocą korundu. Minerał ten jest pozyskiwany z białych boksytów i w wersji sproszkowanej nanoszony jest na panele. Współczesna technologia tworzenia metalowych matryc do odciskania struktury pozwala na stworzenie takiej faktury, która oprócz głębokiej struktury drewna szczotkowanego podkreśla jego głębię poprzez zastosowanie połysku, matu i półmatu w różnych fragmentach deski. Model Dąb Śląski posiada wzór deski o ciemnym brązowym odcieniu. Ma 8 mm grubości i jest objęty 10-letnią gwarancją.

 

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do