www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Panele podłogowe

W asortymencie sklepu Coopra znajdą Państwo wiele artykułów wykończeniowych w tym panele podłogowe. Naszym klientom dostarczamy produkty pochodzące od czołowych i cenionych producentów. Wygląd podłogi w bardzo dużej mierze wpływa na charakter mieszkania. Biorąc pod uwagę ogromny wybór na rynku panele podłogowe bez problemu dopasujemy kolorystycznie do ścian, mebli i drzwi w naszych mieszkaniach. Dostępne w sklepach panele różnią się między sobą rozmiarem, fakturą, dekorem, a nawet kształtem brzegów. Jeżeli chcemy uzyskać efekt zbliżony do naturalnej, drewnianej podłogi powinniśmy wybrać panele o synchronicznej strukturze lub z brzegami ściętymi w kształcie litery V (tzw. V-fuga). Dostępne są także panele przypominające wyglądem płytki laminowane.

Panele podłogowe są rozwiązaniem uniwersalnym. Powinniśmy zatem pamiętać o odpowiednim doborze akcesoriów potrzebnych do ich ułożenia. Na szczególną uwagę zasługuje odpowiedni podkład. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pianomatu, płyt izolacyjnych, gąbek i innych podkładów.

Końcowy efekt zapewni nam odpowiedni wybór listew wykończeniowych. Polecamy szeroki wybór listew przypodłogowych z MDF lub PCV w naszych Salonach.

Więcej

 

Panele podłogowe

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na składzie ponad   

11 000 m2

Paneli Quick Step

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do