www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Jak dobrać drzwi do pokoju nastolatków

Jak dobrać drzwi do pokoju nastolatków

Jak dobrać drzwi do pokoju nastolatków - pomożemy w tym trudnym wyborze…

Okres dorastania naszych dzieci jest to okres bardzo trudny zarówno dla naszych pociech jak i dla nas samych. Wiek dojrzewania to czas, w którym emocje często biorą górę, potęgując przeżywanie radości, smutku, porażek i zwycięstw. To jest czas w, w którym nastolatek potrzebuje mieć swoją własną przestrzeń, swój własny pokój, w którym ukryje swoje kolekcje, marzenia i sekrety. Przepustką do tego świata są drzwi, które pozwolą naszemu dziecku otwierać się na nas, na kolegów, znajomych lub też zamknąć drzwi, aby pobyć chwilę w samotności, w swojej własnej małej prywatności, którą my dorośli powinniśmy uszanować.

Nie pozostaje nam teraz nic innego jak dopasować do pokoju nastolatka odpowiednie drzwi wewnętrzne co nie jest rzeczą prostą.

Idealną dla nas dorosłych sprawą, byłoby, aby drzwi były szklane lub częściowo przeszklone, abyśmy mogli kontrolować, co dzieje się w pokoju naszej pociechy. Niestety od chwili wejścia w okres dorastania ten pomysł na pewno nie spodoba się naszym dzieciom i będzie powodował dyskomfort i zachwianie ważnego poczucia prywatności. Ten sam problem będzie dotyczył drzwi przesuwnych lub składanych, które nie zapewnią poczucia bezpieczeństwa naszych pociech.

Dlatego też proponujemy skupić się na wyborze drzwi wewnętrznych .

Kolejny etap podjęcia decyzji mamy za sobą, przechodzimy do istotnej kwestii, jaką jest dobór drzwi do struktury oraz kolorystyki podłogi drewnianej lub paneli podłogowych , chyba, że pokryliśmy naszą podłogę wykładziną , wówczas istotne będzie dopasowanie kolorystyki drzwi do listew przypodłogowych .Nie zapomnijmy również,  o wzięciu pod uwagę aktualnego koloru ścian ,chociaż z drugiej strony może warto kupić modne drzwi i dopasować kolorystykę wnętrza odnawiając pokój naszej pociechy .Zapytajmy dziecko o zdanie ,może przy okazji sprawimy mu radość i pokolorujemy jego świat na ulubiony kolor…

Nareszcie jesteśmy w domu, przepraszam w pokoju … teraz pozostaje już tylko wybór odpowiadającego naszym zmysłom i poczuciu estetyki właściwego modelu drzwi, których mamy w naszej ofercie ponad 1500 wzorów .

Mam nadzieję, że pomogliśmy Państwu, chociaż trochę zbliżyć się do rozwiązania problemu wyboru drzwi do pokoju nastolatków, jeżeli macie jednak jeszcze jakieś wątpliwości i pytania zawsze służymy radą i pomocą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618
kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482
kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Przewiń stronę do