>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Jesteś tutaj: Porady / Piękny dywan to nie wszystko, czyli kilka słów o Pianomacie

Piękny dywan to nie wszystko, czyli kilka słów o Pianomacie

PianoCarpet

Pianocarpet o grubości 5mm i 10 mm dostępny w hurtowni Coopra, to jeden z najlepszych sposobów na wykończenie podłogi. Produkt ten, który jest niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, stosuje się bowiem pod wykładziny dywanowe, dzięki czemu nie tylko wydłużysz jej trwałość, ale i zyskasz dodatkową funkcjonalność taką jak efekt „miękkiego dywanu” i ciepłego podłoża. Stosując Pianocarpet podnosisz komfort w swoim mieszkaniu i biurze, a jednocześnie możesz mieć pewność, że Pianomat jest w 100% ekologiczny. Wykonany jest bowiem z pianki poliuretanowej, która pochodzi z recyklingu.

Oferta PianoCapert

Hurtownia Coopra posiada w swojej ofercie niebieski Pianocarpet pod wykładziny podłogowe o grubości 5mm i 10 mm, które różnią się właściwościami izolacji akustycznej i cieplnej. 5 milimetrowy posiada izolacyjność akustyczną ∆Lw=34 dB, natomiast współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,036 W/mK. Grubszy ze wspomnianych Pianomatów posiada współczynniki odpowiednio: ∆Lw=44 dB dla izolacyjności akustycznej i współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie 0,037 W/mK.

Zalety pianomatu

Innymi słowy Pianocarpet doskonale wycisza hałasy i dobrze przewodzi ciepło, co jest szczególnie pożądane w dużych pomieszczeniach, takich jak mieszkania w kamienicach, loftach, a także salonach z dużymi oknami.

Zaletą Pianomatu – co mogą potwierdzić specjaliści z hurtowni Coopra jest łatwość jego montażu. Nie potrzebujesz specjalnych narzędzi, aby prawidłowo przyciąć Pianomat, nawet w kształcie łuku. W zupełności wystarczą ci nożyce i nóż do wykładzin.

Jeśli chcesz zamontować Pianomat w pomieszczeniu o podłożu betonowym, nie większym niż 25m2 najlepszym sposobem będzie położenie kleju rzepowego, który jednocześnie wyrówna niedoskonałości podłoża. Na tak przygotowaną warstwę nakładasz Pianomat, a na jego górną powierzchnię, klejącą taśmę dwustronną, do której przyklejasz wykładzinę dywanową.

Na większych powierzchniach hurtownia Coopra zaleca użycie kleju montażowego, zamiast dwustronnej taśmy klejącej, dzięki czemu wykładzina zostaje trwale przymocowana do Pianomatu. W sytuacji, kiedy chcesz wymienić wykładzinę na nową, łatwo zdemontujesz tę starą wraz z podkładem.

Pianocarpet to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń, w których zależy Ci na dodatkowym ociepleniu, a jednocześnie uzyskaniu komfortowej powierzchni podłogi. Zastosowanie popularnego na całym świecie produktu sprawi, że każdy krok po Twoim dywanie, będzie kojarzył się z luksusem i niespotykanym klimatem panującym w Twoim mieszkaniu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do