www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Podłogi drewniane

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą podłóg drewnianych, które pomimo upływu czasu wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Drewno to wciąż najczęstszy wybór na podłogę do domu. Możemy ułożyć nie tylko deski podłogowe z litego drewna, parkiet, mozaikę czy panele drewniane ale także bruk drewniany czy parkiet przemysłowy. Podłogi są najczęściej układane w pokojach dziecięcych, sypialniach a specjalnie wykończone panele podłogowe, które są odporne na wilgoć można układac nawet w kuchni.

Podłogi drewniane produkowane są głównie z litego drewna ale również dostępne są deski z drewna klejonego. Długość desek wynosi najczęściej od 3 do 10 m, szerokość od 9 do 18 cm, a grubość od 14 do 30 mm.

Barlinek czołowy producent podłóg drewnianych dzięki swojej warstwowej konstrukcji, zastosowanej w budowie podłogi sprawił, że doskonale przewodzi ona ciepło i może być z powodzeniem stosowana na ogrzewaniu podłogowym - zarówno elektrycznym jak i wodnym.

Bogactwo wyboru wśród podłóg drewnianych pozwoli nam doskonale dopasować kolor podłogi do pozostałych elementów w mieszkaniu: ścian, drzwi czy mebli. Wykończone dodatkowo odpowiednio dobranymi listwami przypodłogowymi będą cieszyć nasze oczy przez długie lata.

 

Więcej

 

Podłogi drewniane

Komentarze

Czy w Państwa asortymencie znajdują się podłogi drewniane firmy Venifloor. Interesuje mnie dokładnie Dąb Kośc Słoniowa?
Witam Posiadamy w sprzedaży podłogi Venifloor. Dąb Kość Słoniowa pochodzi z kolekcji: Gatunki Krajowe. Są to podłogi fornirowane stworzone w oparciu o technologię HDF. Deski pochodzące z tej kolekcji są całkowicie naturalne, antyalergiczne, posiadają dobre parametry cieplne i 15-letnią gwarancję użytkowania. Zapraszamy do naszych Salonów lub na coopra.pl

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do