www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny to ostatnimi czasy bardzo popularny materiał wykończeniowy ścian. Zapraszamy do naszych Salonów oferujących różnorodność faktur i odcieni kamienia dekoracyjnego.

Szlachetność kamienia dekoracyjnego widać nie tylko wtedy, gdy wykańcza duże płaszczyzny ścian czy podłóg. Najczęściej pojawiającymi się we współczesnych wnętrzach kamieniami są: piaskowiec, marmur, trawertyn, granit i łupek. Najbardziej odporne na zużycie są granit i łupek. Decydując się na marmur, trawertyn czy piaskowiec trzeba je zaimpregnować, aby uchronić przed zaplamieniem.

Kamień ozdobny wnosi do architektury wnętrza element prestiżu i kreatywności. Zastosowany na fragmentach ścian lub w niektórych strefach pomieszczeń kreuje w nich specyficzny klimat.

Efektowne dekoracje ścienne zazwyczaj najchętniej umieszczamy w salonie. I nic dziwnego – w końcu jest to pomieszczenie, w którym najczęściej przebywamy i najchętniej przyjmujemy gości. Kamień dekoracyjny na ścianę świetnie się sprawdzi w takim miejscu. Gdzie umieszczamy dekoracje ścienne w salonie? Większość decyduje się na efektowną ścianę z kamienia z telewizorem. Drugim popularnym miejscem są ściany za narożnikiem czy fotelami – kamień dekoracyjny tworzy wówczas eleganckie tło dla części wypoczynkowej salonu.
Jak powszechnie wiadomo najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dlatego też przy aranżowaniu mieszkania tak duże znaczenie ma wystrój przedpokoju. Co z tego, że salon mamy piękny, skoro nasi goście po przejściu przez korytarz nie będą mieli ochoty dalej zaglądać? Również w przedpokoju świetnie się sprawdzą wykończenia z kamienia dekoracyjnego. Może to być efektowny detal lub cała ściana – wybór należy do nas. Zadbajmy o tę wizytówkę naszego mieszkania, by mieć pewność, że odwiedzający nas goście będą pod wrażeniem.
Jak widać szeroka gama kolorystyczna, duży wybór kształtów  i faktur powoduje że kamień z łatwością będzie współgrał z podłogami i pozostałymi elementami naszych wnętrz.

 

Więcej

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do