www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Panele ścienne

Panele ścienne to doskonały i niedrogi pomysł na zagospodarowanie ścian w naszych domach. Z uwagi na bogate wzornictwo oferowane w naszych Salonach dopasujemy je bez problemu do koloru paneli podłogowych, ścian i drzwi.

Panele ścienne z roku na rok zyskują na popularności. Są świetnym sposobem na nadanie wnętrzu charakteru, wpływają pozytywnie na izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń, doskonale maskują nierówności ścian. Panele na ścianę różnią się nieco właściwościami w zależności od wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Panele ścienne to znakomite rozwiązanie do każdego wnętrza. Szeroki wybór dostępnych wzorów i zróżnicowanie materiałów, z jakich wykonywane są panele, sprawiają, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie – niezależnie czy chodzi o panele ścienne do kuchni, panele na ścianę salonu lub sypialni czy panele ścienne do łazienki. 

 

 

Więcej

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do