www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Artykuły na stronie głównej (pod rombami, nad poradami) / Rolety rzymskie modny sposób na dekorację okna

Rolety rzymskie modny sposób na dekorację okna

Rolety to dodatkowa ozdoba okna - alternatywa dla firan czy zasłon. Łatwo je dopasować do odcieni paneli podłogowych, ścian, drzwi  dominujących w mieszkaniu.

Najlepszy pomysł na dekorację okna to stylowe i gustowne rolety rzymskie. Podpowiadamy, jakie wybrać rolety rzymskie, jak prawidłowo zamontować rolety i jakie tkaniny są teraz modne w aranżacji okna. Rolety rzymskie doskonale będą się prezentowały w nowoczesnych wnętrzach i są dziś luksusem połączonym z funkcjonalnością. Rolety te dają wiele moożliwości aranżacji wnętrza. Oprócz elegancji są jeszcze bardzo funkcjonalne. Dostępne są rolety rzymskie montowane na skrzydła, które pozwalają na funkcje uchylną okna. A dodatkowo nie jest naruszana ściana podczas montażu.
Ułatwione zostało również czyszczenie rolet, które można zdemontować, a następnie uprać. Podobnie jak garnitur, oddajemy naszą ulubiona roletę do pralni. To naprawdę wielka wygoda dla zapracowanych właścicieli. Dzięki nim okna przybierają swój urok i stają się jednym z ciekawszych widoków naszego domu. Bo okno nie jest tylko elementem ściany - to także świetny materiał na tworzenie ciekawych projektów aranżacyjnych, z wyczuciem, smakiem i okiem doskonałego dekoratora.

 

Więcej

 

 

Komentarze

Czy można u Państwa zamówić rolety Dzień i noc?
Witam W naszej ofercie mamy szeroki wybór rolet, w tym również rolety Dzień i Noc firmy Karpol. Rolety są przytrzymywane przy oknie za pomocą magnesów montowanych na dole okna. Każdy mechanizm ma regulowany haczyk z podklejoną taśmą tak aby można było go dostosować do odpowiedniej grubości ramy okna oraz aby był mocno do niej zamocowany. Do wyboru rolety z różnych gatunkowo materiałów i bogatej kolorystyce. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie www.coopra.pl

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do