www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Artykuły na stronie głównej (pod rombami, nad poradami) / Drzwi zewnętrzne wejściowe Disting

Drzwi zewnętrzne wejściowe Disting

Drzwi Disting to stalowo drewniane drzwi, które stanowią innowację technologiczną na polskim rynku. Użycie do ich produkcji drewna i stali sprawiło, że są drzwiami niepodatnymi na wypaczenia o sztywnej konstrukcji i bardzo wysokiej izolacji termicznej. Skrzydło drzwi wejściowych Disting, ich ościeżnica i próg są ze sobą połączone i stanowią dopasowaną całość. Drzwi posiadają regulowane zawiasy, które można dopasowywać w trzech płaszczyznach bez konieczności zdejmowania skrzydła.

 

Dla klientów, którzy lubią doświetlone wnętrza domu polecamy dostawki boczne oraz naświetla. Ich użycie powoduje wprowadzenie do holów dużej ilości światła a przy tym są bezpieczne i szczelne. Pakiet szybowy od wewnątrz zamknięty jest specjalnymi listwami. Od zewnątrz z kolei naświetle nie posiada żadnych dodatkowych elementów.

Dostawka boczna nie dość, że dostarcza do wnętrza dużo światła to dodatkowo pozwala śledzić to co dzieje się za drzwiami. Może ona być zainstalowana z jednej strony skrzydła lub z obu stron. Podobne zastosowanie ma naświetle górne, które może mieć od 20 do 45 cm wysokości.

 

   

 

Innowacyjność drzwi Disting to połączenie stalowego skrzydła z drewnianą ościeżnicą. Ościeżnica zabezpiecza przed wystąpieniem mostków termicznych, chroni przed przemarzaniem, jest bardziej sztywna niż ościeżnica stalowa, dzięki czemu montaż drzwi jest łatwiejszy. Dodatkowym atutem jest wyposażenie w uszczelkę, która wraz z uszczelkami w progi i skrzydle tworzy całość o znakomitej izolacji.

Drzwi zewnętrzne Disting to pięć kolekcji: Otello, Nicolo, Figaro, Mario, Fedora. Wszystkie są wyposażone w drewniany próg z aluminiową nakładką. Taka konstrukcja gwarantuje wiele korzyści. Wpływa to na drewno, które zatrzymuje ciepło i nie przemarza, a aluminiowa nakładka wpływa na odporność na uszkodzenia. Próg jest anodowany co dodatkowo wpływa na jego trwałość i estetykę. Próg został dopasowany do drzwi Disting także pod względem stylistycznym. Podkreśla ich elegancję i luksusowy charakter, jest ponadto na tyle uniwersalny, że pasuje zarówno do modeli klasycznych, jak i nowoczesnych. 

 

 

Bogata kolorystyka i dodatki sprawią, że bez problemu dopasuja Państwo drzwi do wyglądu elewacji domu, paneli podłogowych w holu czy koloru ścian.

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do