www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Artykuły na stronie głównej (pod rombami, nad poradami) / Maskownice grzejnikowe w roli głównej

Maskownice grzejnikowe w roli głównej

 Aby ukryć nieciekawie wyglądające grzejniki w naszych mieszkaniach coraz bardziej popularne stały się maskownice grzejnikowe. Są to najczęściej perforowane płyty dekoracyjne z ażurowymi wzorami. Producenci prześcigają się w oferowanych kształtach i kolorach. Można je montować na uchwyty albo magnesy.

Istnieje także możliwość zabudowy grzejnika w sposób bardziej kompleksowy. W tym przypadku osłony umieszcza się w trwałej i solidnej ramie.

 

 

Najczęściej polecane są osłony wykonane z PCV, pleksiglasu (szkło akrylowe), szkła hartowanego, drewna, sklejki, płyty MDF czy forniru. Maskownice grzejnikowe nie tylko spełniają rolę dekoracyjna w mieszkaniu. Są także bardzo bezpiecznym elementem - chronia dzieci przedopażeniem lub urazem.

W naszych Salonach prezentujemy nowoczesne maskownice grzejnikowe, które w wyjątkowy sposób ozdobią przestrzeń w pokojach dziecięcych, młodzieżowych, salonach czy gabinetach.Nie wpływają negatywnie na funkcjonalność urządzeń grzewczych, gdyż przytwierdzone są jedynie do frontu, dodatkowo posiadają otwory. W ten sposób ciepło rozchodzi się po całym pomieszczeniu.

Maskownice grzejnikowe, obudowy na kaloryfery ze względu na bogaty wybór wzorów i kolorów z łatwością dopasujemy do koloru ścian w naszych wnętrzach a nawet paneli podłogowych czy drzwi.

 

 

 

Komentarze

Witam.Przesyłam linka do strony http://coopra.pl/t,264,maskownice_grzejnikowe_w_roli_glownej.html Pozdrawiam

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do