www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi szklane Gipsy Kings

 Szklane drzwi są już znane od dawna. Są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych drzwi wewnętrznych. Ogromny wybór wzorów pozwoli na dopasowanie ich do koloru pomieszczenia czy podłóg.

Szklane drzwi można wykonać ze szkła hartowanego. Ich bogactwo dekorów sprawia, że są wielką ozdobą każdego domu. Szkło hartowane jest trzy-cztery razy bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury od zwykłego.

Drzwi szklane produkowane przez firmę Gipsy Kings pozwalają na nowo odkryć radość z urządzania własnego mieszkania czy domu. Można rzec, że jest to wymarzone rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki bardzo zróżnicowanemu wzornictwu idealnie nadają się do każdego wnętrza. Miłośnicy prostych form znajdą surowe kształty z prostymi geometrycznymi wzorami. Dla osób lubiących gustowne zdobienia polecamy serie bogato zdobionych drzwi. Dzięki drzwiom szklanym możemy oddzielić miejsca, które wymagają prywatności od tak zwanej open space, zachowując przy tym harmonię z dominującym w naszym mieszkaniu stylem. Wszystkie używane aplikacje wykonane są z kolorowego szkła. Dzięki różnorodności form i kolorów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do