www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Artykuły na stronie głównej (pod rombami, nad poradami) / Drzwi wejściowe i brama garażowa

Drzwi wejściowe i brama garażowa

W naszych Salonach Coopra oferujemy Państwu szeroką gamę bram garażowych czołowych producentów, którzy oferują wzory pasujące do otoczenia oraz budynku i które łatwo można dopasować do drzwi wejściowych.


 

 

Często zastanawiamy się nad wyborem drzwi wejściowych. Warto pamiętać, żeby dobrać je tak, aby pasowały również do bramy garażowej. Wybranie spójnych wzorów i kolorystyki daje wrażenie harmonii i porządku na elewacji i w nowoczesnych domach jest to standard.

 

 

Jeśli zdecydujemy sie na zakup kompletu złożonego z drzwi wejściowych i bramy garażowej powinniśmy najpierw wybrać bramę. Liczba sposobów jej wzorów i wykończenia jest mniejsza. Czołowi producenci na rynku tacy jak: Wiśniowski, KMT, Bodnar czy Twardowski mają przygotowane różne warianty bram i drzwi pasujących do siebie. Podobnie jest z producentami drzwi wejściowych. Wprowadzają oni na rynek wzory z użyciem takkich tłoczeń jak te w bramach. Sa to zazwyczaj drzwi stalowe lub aluminiowe.

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do