www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Okna - jakie wybrać?

 Na polskim rynku szczególnie dużą popularnością  cieszą się okna plastikowe. Jest tak za sprawą ich atutów, którymi niewątpliwie są zarówno niska cena jak i profile niewymagające konserwacji. Okna drewniane mają jednak w dalszym ciągu rzesze zwolenników. Te drewniane są postrzegane jako towar luksusowy, są ponadto szczelne, ciepłe i ciche. Dzięki klejonej konstrukcji  profili okna się nie wypaczają.

 

 Okna plastikowe dominują na rynku i stanowia jego 38%. Specjalna budowa profili gwarantuje stabilność okien, są odporne na wodę i substancje chemiczne. Ponadto dzięki komorowej budowie są lekkie i można je wyposażyć w funkcje antywłamaniowe.

Okna i osłony okienne można wyposażyć w różnego rodzaju czujniki i połączyć ze stacją pogodową. Dzięki temu będą inteligentnie reagować na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wychodząc z domu możemy bez obaw zostawić uchylone okna. Czujnik wiatru automatycznie je zamknie, gdy zacznie mocno wiać.

Czujnik nasłonecznienia i temperatury podniesie lub opuści osłony okienne w zależności od intensywności promieniowania słonecznego. Latem zapobiegnie to nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń i pozwoli ograniczyć korzystanie z klimatyzacji. Zimą pozwoli na pozyskanie darmowej energii słonecznej, co przełoży się na obniżenie rachunków za ogrzewanie. W przypadku markiz przydatny jest czujnik wiatru, który zwinie je przy wietrznej pogodzie chroniąc przed zniszczeniem.

 

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do