www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Drzwi łamane i przesuwne firmy Porta

Drzwi łamane i przesuwne firmy Porta

       Wśród szerokiej oferty drzwi wewnętrznych na uwagę zasługują często spychane na drugi plan drzwi łamane i przesuwne. Zamontowane tego typu drzwi mogą nam zwiększyć powierzchnię użytkową niewielkich pomieszczeń.

       Drzwi łamane idealnie sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, w których każda dodatkowo uzyskana wolna przestrzeń ma duże znaczenie, ale to nie jedyna zaleta tego rodzaju drzwi. Wkomponowanie w pomieszczenie drzwi łamanych sprawdza się idealnie w sytuacjach, w których umieszczenie zwykłych drzwi mogłoby zburzyć całą estetykę. Drzwi łamane są doskonałą alternatywą dla drzwi wewnętrznych czy też drzwi harmonijkowych. Można umieścić je w dowolnie wybranym pomieszczeniu np. sypialni, gabinecie przeznaczonym do pracy czy też w pokoju dziecka.

 

Drzwi przesuwne potocznie nazywane suwanymi.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo drzwi przesuwne firmy Porta, które odznaczają się elegancją, starannym wykonaniem a przede wszystkim dużą trwałością. W naszej ofercie znajdziesz zarówno drzwi chowane w ścianie (na przykład Kolekcja…..), jak i systemy naścienne dające możliwość przymocowania na ścianie specjalnej szyny technicznej służącej do przesuwania drzwi, która dla została zamaskowana (ukryta) pod specjalną maskownicą (Kolekcja Porta, Kolekcja Alu) . Dzięki takim rozwiązaniem całość wygląda bardzo ciekawie oraz nadaje w każdym wnętrzu eleganckiego i gustownego wyglądu.

Ze względu na rodzaj ukrycia drzwi łamanych rozróżniamy dwa systemy, system naścienny oraz drzwi całkowicie chowane w ścianie. Zarówno jeden jak i drugi system pozwala na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni w naszych pomieszczeniach Drzwi przesuwne podobnie jak drzwi wewnętrzne czy też zewnętrzne występują w szerokiej gamie kolorystyki, co daje możliwość doboru właściwej tonacji do naszego wnętrza, koloru paneli podłogowych czy też listew przypodłogowych. Ponadto proszę pamiętać drzwi łamane lub drzwi przesuwne współgrały z pozostałymi drzwiami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Wśród dostępnych w naszej ofercie kolorów znajdziecie Państwo kolory klasyczne, takie jak dąb, orzech, mahoń, drewno podobny, ale również ciekawe odcienie bieli i szarości, błękitu czy też odcieni piaskowca. W związku z faktem, że drzwi są mocno eksploatowane w życiu codziennym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, na jakość kupowanych produktów, które mają nam przez długie lata służyć. Każdy z dostępnych w naszej szerokiej ofercie produktów został wykonany z niezwykłą starannością i dbałością o detale z wysokiej, jakości materiałów, co daje gwarancję długoletniego zadowolenia z zakupów

 

 

       
 
 
Jeśli poszukujcie Państwo paneli podłogowych, drzwi wewnętrznych, pianomatu, folii z atestem, listew podłogowych z mdf lub porady to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży
w Sosnowcu  i Busku Zdroju:


Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do