www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Funkcje praktyczne drzwi wewnętrznych

Funkcje praktyczne drzwi wewnętrznych

     W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi szeroki wybór drzwi wewnętrzne renomowanych firm takich jak PORTA ,DRE,POLSKONE,DELTA,ERKADO, VOSTER czy KR-CENTER ,INVADO, KMT ,IPORTI.

     Drzwi wewnętrzne niejednokrotnie traktowane są z mniejszą uwagą niż drzwi zewnętrzne a także drzwi, które mają zastosowanie w pomieszczeniach narażonych na pożar, czyli drzwi przeciwpożarowe lub spełniające funkcje techniczne. To duży błąd, ponieważ drzwi wewnętrzne są równie istotne, stanowią integralną część wyposażenia i wystroju wnętrza, decydują o całościowym wyglądzie salonu lub innych pomieszczeń. Gustownie dobrane drzwi wewnętrzne sprawiają, że dana przestrzeń mieszkalna nabiera zupełnie nowego, modnego i harmonijnego wyrazu. Oprócz estetyki wykonania oraz gustownego koloru trzeba pamiętać, że drzwi wewnętrzne pełnią przede wszystkim funkcje praktyczne. Szeroka oferta firmy Porta gwarantuje możliwość doboru drzwi do każdego wnętrza. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne, które idealnie dopasują się do każdej domowej czy też biurowej przestrzeni harmonijnie współgrając z pozostałym wystrojem np. ścianą z kamienia dekoracyjnego czy też z listwami przypodłogowymi wykonanymi z mdf.

 

                Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo drzwi wewnętrznych w stylu nowoczesnym, standardowo klasycznym lub uniwersalnym, możecie Państwo wybierać wśród dużej ilości kolekcji, rodzajów oklein, jak również kolorystyki. Najbardziej popularne wśród naszych klientów są kolekcje Inspire, Harmony, Koncept czy też Classic. Jak na doświadczoną od wielu lat istniejącą firmę specjalizującą się w sprzedaży drzwi przystało, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i gustom, oferując bardzo szeroki wachlarz sprawdzonych produktów. Dajemy Państwu również możliwość wyboru różnorodnego przeszklenia drzwi. Możecie Państwo wybrać modele pełne bez przeszklenia, z przeszkleniem mały, średnim lub dużym w zależności od rodzaju pomieszczenia, w, którym drzwi zostaną zamontowane. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług naszych sprawdzonych montażystów, efekty ich profesjonalnej pracy możecie Państwo obejrzeć w zakładce montaże. Pamiętajcie Państwo, że dobrze dobrane drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne są wizytówką naszego mieszkania czy też domu.

 

 

          

Funkcje praktyczne drzwi wewnętrznych
Wspominaliśmy na wstępie, że, drzwi wewnętrzne mają nie tylko zdobić mieszkanie, ale stanowić jego praktyczne funkcje wyposażenia. Muszą one bronić wstępu do ważnych pomieszczeń jak sypialnia czy łazienka, w których chcą Państwo zachować prywatność i intymność, drzwi potrzebne są w pokoju dziecięcym oraz w domowym gabinecie. Dzięki nim zyskujemy potrzebny spokój w czasie przeznaczonym na pracę lub relaks w ciszy.

Produkty firmy Porta wykonane są z wysokiej, jakości komponentów, dzięki czemu zyskujecie Państwo gwarancję długotrwałego użytkowania i komfortu, nawet po latach eksploatacji.

 

 

Jeśli poszukujcie Państwo paneli podłogowych, drzwi wewnętrznych, pianomatu, folii z atestem, listew podłogowych z mdf lub porady to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży
w Sosnowcu  i Busku Zdroju:


Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do