www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Akcesoria podłogowe / Pianomat pod panele podłogowe

Pianomat pod panele podłogowe

 Pianomat jest jednym z najlepszych podkładów, ponieważ ma rewelacyjne zdolności akustyczne i izolacyjne co jest potwierdzone licznymi atestami. Pianomat jest w stanie zniwelować małe różnice wysokości powierzchni, na których kładziemy panele podłogowe oraz bardzo dobrze wygłusza odgłosy chodzenia gdzie w tej zalecie nie ma sobie równych. Pianomat 3mm idealnie nadaje się pod panele podłogowe laminowanie jak i drewniane. Jako nieliczny podkład pod panele podłogowe posiada odpowiednie atesty do stosowania na ogrzewanie podłogowe. Przenikalnośc cieplna potwierdzona licznymi badaniami pozwoliła na sprostanie bardzo wygórowanym wymaganiom EPLF odnośnie stosowania go pod panele podłogowe.

Przede wszystkim Pianomat jest bardzo wydajnym podkładem, jest wykonany z pianki spienionej i jest materiałem bardzo pro ekologicznym. Pianomat zapobiega tworzeniu się grzybów, nie zmienia on swojej objętości, zachowuje pamięć kształtu. Odpowiedni podkład może zapewnić długą żywotność paneli. Pianomat zapewnia domownikom ogromny komfort użytkowania, a co za tym idzie samozadowolenie z wykonanego remontu swojego mieszkania czy domu.

Jeśli są państwo zainteresowani to Pianomat o grubości 3mm oraz 4mm znajdują się w ofercie naszego sklepu.

INSTRUKCJA MONTAŻU:

Jeśli potrzebują państwo pomocy firma Coopra oferuję profesjonalny montaż paneli podłogowych pod który użyjemy podkładu Pianomat.

Zanim zaczniemy montaż, musimy się upewnić czy podłoże nie jest pylące i stabilne, gdyż wtedy będzie trzeba je dodatkowo zagruntować odpowiednim środkiem. W przypadku kiedy nie jest to należy oczyścić je z kurzu, rys i pęknięć oraz osuszyć w celu uniknięcia efektu trzasków pod panelami podłogowymi.

Po przygotowaniu podłoża możemy zabrać się do pracy związanej z rozplanowaniem ułożenia podkładu. Wpierw rozkładamy rolkę Pianomatu na całą powierzchnię i przycinamy do odpowiedniego wymiaru.

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Powiem szczerze że wątpiłem w to co czytałem o tym podkładzie , i wątpiłem w to co ta pani mówiła w firmie na chemicznej w Sosnowcu. Kupiłem bo cena nie jest w cale taka wygórowana , a efekt po położeniu pianomatu 4 jest rewelacyjny . Ten Pianomat nie dość ze wygłusza to stłumią pukanie po chodzeniu po panelach podłogowych w porównaniu z przednimi .
Czytam o podkładzie pianomat i zastanawiam się czy to naprawdę możliwe żeby tak wygłuszał . Wiem że coś podobnego jest bo moi znajomi kładli pod panele podłogowe jakąś gąbkę i rzeczywiście w porównaniu do pianki którą mi położyła firm z Będzina, to dzień do nocy ...

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do