www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Akcesoria podłogowe / Pianomat pod wykładziny podłogowe

Pianomat pod wykładziny podłogowe

Podłoga jest najbardziej użytkowanym elementem każdego pomieszczenia. Trzeba pamiętać, aby wybrać dobry podkład przed położeniem wykładziny, żeby zapobiec niepotrzebnych nieprzyjemności. Pianomat zasługuje w tym kontekście na wyróżnienie, ponieważ jest jednym z najlepszych podkładów na rynku.

Na początek chcieliśmy państwu przestawić zalety Pianomatu pod wykładziny. Pianomat jest bardzo wydajnym podkładem, jest wykonany z pianki spienionej i jest materiałem nad wyraz ekologicznym. Pianomat zapobiega tworzeniu się grzybów, nie zmienia on swojej objętości i zachowuje pamięć kształtu i zapobiega wydobywaniu się kurzu z desek, które znajdują się pod wykładziną.Podkład Pianomat, także dociepla podłogę jak i izoluje ją akustycznie.

Jeśli są państwo zainteresowani to Pianomat o grubości 5mm oraz 10mm znajdują się w ofercie naszej firmy, Coopra.

 

 

INSTRUKCJA MONTAŻU:

Jeśli potrzebują państwo pomocy firma Coopra oferuję profesjonalny montaż.

Zanim zaczniemy montaż, musimy się upewnić czy podłoże nie jest pylące, gdyż wtedy będzie trzeba je dodatkowo zagruntować odpowiednim środkiem. W przypadku kiedy nie jest to należy oczyścić je z kurzu, rys i pęknięć oraz osuszyć.

Po przygotowaniu podłoża możemy zabrać się do roboty, wykładzinę możemy położyć na dwa sposoby.

Pierwszy z nich to za pomocą taśmy dwustronnej, podkład wyciągamy z rulonu i przycinamy. Później należy przykleić Pianomat do podłoża klejem do wykładzin. Powinno się układać wykładzinę w kierunku prostopadłym do podkładu. Taśma ma łączyć krawędzie wykładzin.

Drugi sposób to metoda podwójnego klejenia. Najpierw przyklejamy podkład do podłoża za pomocą kleju do wykładzin, później przyklejamy wykładzinę.

 

 

 

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Powiem wam szczerze bo muszę się z kim tak podzielić tym .Kupiłem W tej firmie na Chemicznej Pianomat 10 mm i położyłem go w sypialni pod wykładziną , Sam byłem przeciwny ale ta moja się uparła a że było tego zaledwie 12 m2 to żaden koszt . Po pierwszym tygodniu użytkowania przyznałem swojej Kochanej żonce że miała racje
Jak zwykle, żonki zawsze mają rację :)
No nie zgodził bym się se swoją przedmówczynią. Tu raczej przekonał mnie artykuł o walorach pianomatu pod wykładzinę, a jak już to moja żona chciała pianomat 5 mm, a jak poczytałem i kupiłem pianomat 10 mm ... więc kto tu miał racje .

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do