www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Drzwi harmonijkowe - o czym warto wiedzieć...

Drzwi harmonijkowe - o czym warto wiedzieć...

Hurtownia Coopra oprócz tradycyjnych modeli drzwi posiada także bogaty wybór drzwi harmonijkowych. Drzwi harmonijkowe to idealne rozwiązanie do wnętrz, w których tradycyjne drzwi jedno lub dwuskrzydłowe zajmują zbyt wiele miejsca. Najlepiej sprawdzają się w korytarzach, przedpokojach czy też małych i ciasnych kuchniach.

Każde drzwi harmonijkowe (niezależnie czy są drewniane, z tworzywa sztucznego czy też z płyty wiórowej) są zbudowane z wąskich paneli, które w momencie zamykania składają się w harmonijkę z boku ościeżnic.

Dobrze dobrane i odpowiednio zamontowane drzwi powinny zamykać się lekko i przede wszystkim cicho i w tym celu, szczególną uwagę podczas wyboru i zakupu powinniśmy zwrócić na prowadnice i rodzaj zastosowanych rolek.

Obecnie drzwi harmonijkowe sprzedawane są najczęściej w kompletach. W skład takiego kompletu wchodzą: drzwi, prowadnica górna, listwy boczne, klipsy do mocowania listew bocznych, śrubki, klamka z zamkiem magnetycznym.

Standardowe modele mają szerokość 86cm i w zależności od potrzeb klient może je we własnym zakresie poszerzać bądź zwężać. Wysokość drzwi harmonijkowych to 203 cm i klient również ma możliwość dostosowania odpowiedniej dla swoich potrzeb wysokości.

Najczęściej oferowanymi przez producentów kolorami drzwi, które są dostępne w ofercie naszej hurtowni Coopra są: biały, dąb, orzech, białe drzewo, dąb Sonoma, buk i wiele innych kolorów.

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Cóż wam powiem , pierwsze drzwi harmonijkowe , a raczej składane jakie miałam to były te z dermy . Jakie to były piękne lata ... a teraz co mamy , ok , mamy duży wybór drzwi , a co poza tym mamy ///.
Witam. Framuga naszych drzwi jest metalowa o wymiarach ok. 187x79cm. Czy wasze drzwi harmonijkowe nadaja sie dla nas? Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
Witam Oferowane przez nas drzwi harmonijkowe jak najbardziej będą się nadawały do zamontowania w Państwa mieszkaniu. Drzwi mają 86 cm szerokości wraz z bocznymi ościeżnicami i 203 cm wysokości. Drzwi można zwęzić poprzez swobodne ujmowanie paneli lub skrócić z wysokości. Dodatkowo polecamy szeroki wybór paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz wszelkich innych akcesoriów do wykańczania wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pozdrawiamy

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do