www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Dlaczego właśnie drzwi przesuwne?

Dlaczego właśnie drzwi przesuwne?

          Oferta naszych salonów Coopra jest bardzo bogata. Polecamy Państwu między innymi szeroką gamę drzwi przesuwnych. Drzwi te są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni w mieszkaniu.Zastosowanie drzwi przesuwnych sprawia, że możemy wygospodarować dodatkowe miejsce i sprawia, że mieszkanie powiększa się optycznie. Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na funkcjonalności połączonej z nowoczesnym wzornictwem. Szeroka paleta kolorów, która jest dostępna w naszych salonach pozwoli dopasować drzwi do każdego wnętrza. Drzwi przesuwne możemy montować zarówno w ścianach murowanych jak i gipsowo-kartonowych. Wewnętrzne drzwi przesuwne występują w kilku rozmiarach oraz różnych grubościach ościeżnicy. Są dostępne w wersji jednoskrzydłowej jak i podwójnej. W naszej ofercie znajdują się drzwi przesuwne do zabudowy oraz w wersji naściennej.

         

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

 

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

 

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

 

Komentarze

Zastanawiam się nad takimi drzwiami przesuwnymi . Zastanawiam się nad jednym jak są one trwałe te drzwi ?

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do