www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Akcesoria podłogowe / Listwy przypodłogowe – efektowne wykończenie posadzki

Listwy przypodłogowe – efektowne wykończenie posadzki

        Polecamy Państwu w salonach Coopra duży wybór listew przypodłogowych. Listwy przypodłogowe to elementy montowane na styku ściany i posadzki podłogowej. Stanowią one uniwersalne wykończenie pomieszczenia. Odpowiednio dobrane stworzą efektowne, eleganckie obramowanie podłogi.

Listwy przypodłogowe to prosty sposób na wykończenie miejsca łączenia ściany z podłogą. Zakrywają dylatacje, a także wszelkie remontowe niedociągnięcia. Największą popularnością cieszą się listwy przypodłogowe wykonane z tworzywa sztucznego. Najczęściej wybór pada na ten rodzaj listew, gdy podłoga wykończona jest panelami. Listwy przypodłogowe z tworzywa dostępne są w wielu kolorach i wzorach dzięki czemu bez problemu dobierzemy odpowiedni model do zastosowanych na posadzce paneli.

Najczęściej wyprofilowane są one w sposób umożliwiający dyskretne prowadzenie przewodów wzdłuż ścian. Listwy przypodłogowe z tworzywa sztucznego mogą być też zakończone miękkimi gumkami niwelującymi krzywizny ścian i podłoża. Najłatwiej mocuje się je do ściany za pomocą przykręcanych klipsów montażowych. Efektowne wykończenie styku posadzki ze ścianą zapewnią nam również odpowiednio dobrane listwy przypodłogowe wykonane z MDF oraz drewna. Są ona nierzadko węższe i wyższe od listew z PVC. Dzięki temu prezentują się subtelnie i elegancko.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618, bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do