www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Kamień dekoracyjny / Kamień dekoracyjny - dlaczego właśnie Aston?

Kamień dekoracyjny - dlaczego właśnie Aston?

       Salony Coopra w swej ofercie posiadają szeroki wybór kamienia dekoracyjnego. Na szczególną uwagę zasługują produkty firmy Aston. Kamień dekoracyjny to idealne dopełnienie każdego wnętrza. Dzięki swej różnorodności nadaje niepowtarzalny charakter i wygląd pomieszczeń. Produkty z naszej oferty wyróżniają się bogatą gamą kolorystyczną oraz niezwykłą fakturą. Odzwierciedlają one najnowsze trendy wystroju wnętrz.

Ze względu na bardzo nietypowe wzornictwo doskonale nadaje się zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i tych zdecydowanie nowoczesnych. Kamienie dekoracyjne Aston charakteryzują się wysoką jakością, ogromną trwałością i przede wszystkim precyzją wykonania.

Produkty są w pełni ekologiczne, ponieważ do ich produkcji jest wykorzystywane naturalne kruszywo.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618, bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Komentarze

Nie wiem kto wymyślił ten kamień . Kiedyś oglądałam kamień dekoracyjny z firmy STEGU w Castoramie , i zasadzie chciałam kupić , ale zanim się doczekałam do jakiegoś pracownika , to chyba bym wcześniej doczekała się na swojego starego żeby poszedł po zakupy do sklepu . Więc dobrze że znalazłam ich w google, tylko zastanawiam się czy mają od ręki dostępny .
Byłam w nich w Sosnowcu na Chemicznej, rzeczywiście obsługa nie do porównania z marketami. Jak weszłam po chwili podeszła do mnie bardzo miła pani która tak mi doradziła, że po ułożeniu z mężem w weekend wszyscy jesteśmy z tego kamienia dekoracyjnego bardzo zadowoleni .

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do