www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Podłogi drewniane / Jak dobrać odpowiednie podłogi drewniane?

Jak dobrać odpowiednie podłogi drewniane?

      Na szczególną uwagę w ofercie salonów Coopra zasługują podłogi drewniane Barlinek. Deska Barlinecka to produkt w 100% drewniany. Posiada stabilną konstrukcję i można układać go na ogrzewaniu podłogowym. Podłogi te charakteryzują się bardzo dużą odpornością na wilgotność i zmiany temperatur. Wyróżniamy trzy wzory Deski Barlineckiej w zależności od ilości pasm klepek: jednopasmowa, dwupasmowa lub trzypasmowa.

Deska Barlinecka to nie jedna, lecz trzy warstwy prawdziwego drewna, które ułożone są w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej. Warstwowa budowa Deski Barlineckiej zapewnia ogromną stabilność podłogi. Produkt jest gotowy do użytkowania od razu po montażu dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do