www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Podłogi drewniane / Dlaczego warto wybrać podłogi drewniane?

Dlaczego warto wybrać podłogi drewniane?

 

Dlaczego warto wybrać podłogi drewniane?

Mieszkamy od lat w mieszkaniu/domu, od czasu do czasu zmieniamy kolor ścian, kupujemy różnego typu gadżety do dekoracji wnętrz, wszystko po to, aby żyło się nam komfortowo. Po latach przychodzi ten moment, kiedy słyszymy pierwsze skrzypnięcie podłogi, czujemy pod stopą wybrzuszenie czy też wgniecenie w podłodze, wkurzające prawda?

To znak, że czas remontu i decyzji o wymianie podłogi zbliża się nieuchronnie, …ale ten brak czasu, zmora współczesnego życia…wówczas udajemy się do sklepu po poradę, jak szybko przywrócić harmonię w swoim domu? My Państwu podpowiemy tutaj na forum a później zaprosimy do naszych salonów, dobierzemy potrzebny materiał i jego kolorystykę według Państwa upodobań, sprawimy, że Państwa problem z wyborem zniknie i będziecie mogli szybko ukończyć remont i powrócić do komfortowego życia.

Głównym powodem wyboru podłóg drewnianych jest ich trwałość i stabilna konstrukcja, co powoduje, że można układać ją nawet na ogrzewaniu podłogowym. Ogromną zaletą tych podłóg jest bardzo duża odporność na wilgotność i zmiany temperatur, a co za tym idzie uniwersalność zastosowania ich w domu.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór podłóg drewnianych: Barlinek, Boen, Tarkett, Wikanders wykonanych z różnorodnych gatunków drewna w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowym atutem wyboru jest łatwość doboru listew przypodłogowych wykonanych z tego samego drewna i w tym samym kolorze.

Produkt jest gotowy do użytkowania od razu po montażu, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Oczywiście dobierzemy Państwu wszelkie dodatki do podłóg, które niezbędne są do zapewnienia stabilności całej konstrukcji np. pianomat czy folia paroizolacyjna.

No tak wszystko pięknie, ale zdarza się tak, że naprawdę nie mamy czasu, a przecież trzeba dokonać pomiarów, koniecznych do zamówienia odpowiedniej ilości desek podłogowych i dodatków do podłóg, czyli kolejny wydatek na fachowca i strata czasu na jego poszukiwanie…?

Spokojnie, Firma Coopra bazując na swoim 27 letnim doświadczeniu znalazła rozwiązanie i problem pomiaru możecie Państwo mieć z głowy …ot tak.

Otóż Pomiar drzwi i podłóg dokonany przez wykwalifikowaną ekipę monterską naszej firmy  jest bezpłatny. Pobieramy jedynie od klienta zadatek w wysokości 30 zł, który zostanie odliczony od przedstawionej wyceny w momencie złożenia u Nas zamówienia. W momencie, kiedy nie zdecydują się Państwo na zakup drzwi czy podłóg w naszym salonie  zadatek w wysokości 30 zł jest opłatą za dokonany pomiar i nie jest zwracany. Jest to forma zabezpieczenia  się przed klientami, którzy nie są zainteresowani u nas zakupami, tylko liczą na dokonanie pomiaru.

Super, a co z montażem, czy też można zamówić i zaoszczędzić czas na szukanie ekipy do położenia podłogi?

Oczywiście, że można a zaletą skorzystania z naszego montażu w domu czy mieszkaniu jest udzielana przez naszą firmę na zasadach ogólnych gwarancja 24 -ro miesięczna oraz zapewnienie, iż montaż zostanie wykonany przez wykwalifikowanego "znającego się na rzeczy "montażystę. Dlatego wszyscy producenci drzwi, paneli podłogowych czy paneli ściennych zalecają korzystanie z profesjonalnych firm montażowych, które to z racji doświadczenia zamontują drzwi, podłogi czy okładziny ścienne zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz zaoferują fachowe doradztwo techniczne.

Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

 

W naszej hurtowni posiadamy również bardzo szeroką ofertę drzwi zewnętrznych

Warto również śledzić nasze działania promocyjne i outlet-owe

Zapraszamy serdecznie do zakupów oraz korzystania z naszych usług montażowych

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do