www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Dlaczego wybieramy panele Aurum?

Dlaczego wybieramy panele Aurum?

         Panele Aurum produkowane są przez producenta SWISS KRONO. Jego doświadczenie i wiedza pozwoliły stworzyć tę wyjątkową kolekcję, która może znaleźć się także w Państwa domu.

Jest wiele cech, które sprawiają, że panele Aurum są tak unikalne i doskonałe. Pomimo, że jest to produkt drewnopochodny, posiada idealną strukturę drewna. Każdy klient może mieć w swoim mieszkaniu podłogę o wyglądzie i kolorze dębów, drzewa sandałowego, cedru, orzecha oraz innych, pięknych drzew z całego świata.

Panele Aurum cechują się wysoką klasą ścieralności. Sprawia to, że mogą zostać użyte w niemal każdym miejscu, także takim, o dostępności publicznej, gdzie występuje duże natężenie ruchu. Ponadto, tak doskonała powierzchnia uzyskiwana jest dzięki synchronicznemu odwzorowaniu rysunku drzewa przy zastosowaniu technik 3D. Polecamy panele Dąb Jaśminowy, Drzewo Różane, Hicora Disco, czy Dąb Latino. Drewno możemy więc nie tylko zobaczyć, lecz także poczuć pod naszymi palcami. Możecie Państwo z łatwością doświadczyć tych wszelkich niepowtarzalnych doznań związanych z panelami Aurum – wystarczy, że wybierzecie Państwo ofertę sklepu Coopra.

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Bardzo przydatny artykuł :)
Niechcący trafiłem na tę stronę i dowiedziałem się ciekawych rzeczy o panelach podłogowych . Szkoda tylko że jak kupowałem panele w innej firmie w Sosnowcu to nikt mi tego nie powiedział o takich różnicach .
Ciekawe , ale czy w zasadzie różnią się panele podłogowe Arum od kolekcji Platinium ? nikt nic ani słowa nie napisał na ten temat
Jak wybrałam u nich panele z kolekcji Aurum , bardzo nam się spodobał z mężem dekor Panele podłogowe Kronopol Dąb Geranium i do tego za namową miłej Pani wzieliśmy pianomat . Fajnie że do nich trafiliśmy bo wróciły swpomnienia po pobycie w angli gdzie wykładziny są takie miękkie ... to nie wykładziny a pianomat pod nimi .

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do