www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Drzwi pełne czy szklane? Oto jest pytanie

Drzwi pełne czy szklane? Oto jest pytanie

Drzwi pełne czy szklane? Oto jest pytanie

Wybierając  oferowane przez hurtownię Coopra drzwi wewnętrzne do mieszkania lub domu wiele osób stoi przed dylematem, czy wybrać drzwi pełne, czy drzwi  z przeszkleniami. Jeszcze inni zastanawiają się nad wyborem całych szklanych drzwi, Te ostatnie stają się niezwykle popularne, zwłaszcza w pomieszczeniach urządzanych w stylu nowoczesnym

Wybór zależy oczywiście od gustu właściciela i stylu, jaki panuje w urządzanym wnętrzu. Podstawową zasadą jest spójność poszczególnych elementów wykończeniowych. Dobrze jest, aby wzór podłogi   (bez względu na to, czy są to laminowane panele, czy podłoga drewniana) harmonizował z dekorem i usłojeniem drzwi i okien. Dzięki temu całość będzie wyglądała bardzo stylowo i estetycznie.

Warto jednak zwrócić uwagę na dodatkową funkcjonalność drzwi, ponieważ nie we wszystkich pomieszczeniach drzwi pełne są dobrym wyborem. Jeśli w mieszkaniu lub domu posiadasz duży przedpokój lub hol, który jednak nie ma okien, dobrze jest rozważyć montaż drzwi z przeszkleniami. Dzięki temu zyskasz dodatkowe i co najważniejsze, naturalne doświetlenie holu w ciągu dnia.  

W ofercie hurtowni Coopra znajdziesz mnóstwo drzwi z elementami przeszklonymi. Są to między innymi drzwi wewnętrzne marki CAL ( kolekcja Klasyczna i Tradycyjna, w której zastosowano szybę Thela), drzwi marki PORTA ( na przykład kolekcja Londyn i Madryt, które doskonale harmonizują ze stylem anglikańskim), czy drzwi  Villadora dostępne z  kolekcji Modern, gdzie do przeszklenia zastosowano szybę mleczną .  Przeszklenia to z jednej strony dodatkowy element dekoracyjny, z drugiej  może  wzbudzić dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, jeśli zamontujesz je w pokoju dziecięcym.

W budynkach biurowych dobrym rozwiązaniem są drzwi  wewnętrzne pełne, zwłaszcza w gabinetach osób, które wymagają dużego skupienia podczas pracy. W salach konferencyjnych i biurach, które urządzono według zasady : „open space” coraz częściej montuje się jednak drzwi szklane, zwiększając jednocześnie optycznie większa powierzchnię.  To także dobre rozwiązanie do wykończenia dużych i silnie nasłonecznionych mieszkań. 

Hurtownia Coopra posiada szeroką ofertę drzwi szklanych, w której na szczególną uwagę zasługują drzwi  marki Gipsy Kings wyróżniające się niezwykłym kolorowym wzornictwem. Wzrok przykuwają także drzwi szklane Ego Line, pokryte nowoczesnym drukiem cyfrowej fotografii.

To tylko niektóre z posiadanych przez hurtownię Coopra drzwi. Nie sposób tu wymienić wszystkich modeli. Dlatego zapraszamy do naszych hurtowni Coopra w Sosnowcu i Busku-Zdroju, w których znajdziesz odpowiedź na pytanie:

Drzwi pełne, czy szklane?

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

 

 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do