www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Kamień dekoracyjny / Kamień dekoracyjny w salonie i sypialni

Kamień dekoracyjny w salonie i sypialni

Kamień dekoracyjny w salonie i sypialni

Mimo, iż klasyczny styl wnętrz nadal ma wielu zwolenników, coraz częściej ustępuje nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie wykończenia ścian.  Kamień dekoracyjny oferowany przez hurtownię Coopra  to właśnie jedno z takich rozwiązań, które sprawi, że ściany w Twoim salonie, kuchni, przedpokoju, czy nawet biurze nabiorą zupełnie innego oblicza.

Hurtownia Coopra szczególnie poleca kamień dekoracyjny marki ASTON, który ze względu na nowoczesną  technologię produkcji  jest bardzo ekologiczny i łatwy w montażu. Na uwagę zasługują też kolekcje marki STEGU  i Stone Master, które dzięki różnorodności mogą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów

Kamień dekoracyjny najlepiej zastosować na jednej ścianie, aby jeszcze bardziej wzmocnić styl panujący w mieszkaniu. Jeśli  w Twoim domu  dominuje minimalizm i proste, surowe formy można zastosować ciemne dekory kamienia, które świetnie harmonizują z długimi, jasnymi deskami na podłodze, zwiększając optycznie jego powierzchnię.  W hurtowni Coopra masz do wyboru mnóstwo paneli podłogowych, które bez trudu dopasujesz do wybranego kamienia  i to bez względu na to, czy szukasz podłogi w tym samym odcieniu, czy wolisz kontrastowe rozwiązania.

W loftach dobrze wygląda kamień dekoracyjny imitujący cegłę,  dzięki czemu możesz zyskać efekt surowego, a jednocześnie oryginalnego stylu. Jeśli wspomniany kamień zestawisz z  dębowymi  drzwiami  marki Cal Twoje mieszkanie będzie „pachniało” elegancją i luksusem.

Natomiast w salonach, gdzie głównym elementem jest kominek dobrze sprawdzi się ściana dopełniona kamieniem dekoracyjnym o nieregularnych kształtach, dzięki czemu uzyskasz bardzo swojski, wręcz sielankowy klimat przytulnego domu.  Taka struktura kamienia to również dobry pomysł na łatwe ukrycie niedoskonałości ścian, co jest problemem dla wielu właścicieli mieszkań.

Kamień dekoracyjny to także dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w oryginalny sposób urządzić swoją sypialnię. Pokrywając jedną ścianę kamieniem dekoracyjnym, możesz podkreślić swoją osobowość i jednocześnie wyciszyć  pomieszczenie.  Decydując się na klasyczny kamień w dekorach SAND lub Grey dobrze będzie, jeśli zestawisz go z panelami podłogowymi w kolorze Orzech lub Wenge, zyskując dzięki temu stylową całość.

 Aranżując kamień dekoracyjny w swoim mieszkaniu, możesz go również dopasować do oferowanych przez hurtownię Coopra drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, które znajdziesz w takich samych dekorach jak odcień dominujący w kamieniu.

 

Jeśli poszukujcie Państwo szerokiej gamy kamienia dekoracyjnego to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do