www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Jak chronić wnętrze przed hałasem z zewnątrz?

Jak chronić wnętrze przed hałasem z zewnątrz?

Jak chronić wnętrze przed hałasem z zewnątrz?

Najlepszą ochroną przed hałasem zewnętrznym  we wnętrzu są drzwi dźwiękoizolacyjne

Drzwi dźwiękoizolacyjne skutecznie zapewniają ciszę we wnętrzach poprzez odizolowanie odgłosów dobiegających z zewnątrz..

Hałas towarzyszy nam przez całe życie we współczesnym świecie niejednokrotnie wpływając negatywnie na nasze samopoczucie. Możemy częściowo  ograniczyć jego oddziaływanie poprzez zastosowanie stolarki dźwiękoizolacyjnej. W szerokiej ofercie drzwi Firma Coopra posiada wysokiej klasy drzwi techniczne firmy POL-SKONE. W bogatym katalogu drzwi wewnętrznych znajdziemy dźwiękoizolacyjne drzwi wejściowe wewnętrzne o współczynniku izolacyjności Rw=39 dB, które zapewnią ciszę i komfort w mieszkaniu lub biurze. Doskonale sprawdzą się zarówno w budynkach jednorodzinnych jak i blokach mieszkalnych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Dźwięki o natężeniu większym niż 35 dB wywierają niekorzystny wpływ na organizm człowieka powodując zmęczenie i utrudniając normalne funkcjonowanie. Z tego właśnie powodu w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych czy gabinetach lekarskich wyjątkowo ważne jest zapewnienie ochrony przed hałasem. Można to osiągnąć stosując modele drzwi o podwyższonym parametrze izolacyjności akustycznej. Drzwi wewnętrzne dźwiękoizolacyjne 39 dB z oferty technicznej firmy POL-SKONE z powodzeniem sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach użyteczności publicznej. Zaprojektowano je z przeznaczeniem do zamknięć otworów wewnątrz budynków ale również mają zastosowanie jako drzwi wejściowe z korytarzy do pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Współczynnik izolacyjności akustycznej tego modelu - Rw=39 dB -pozwala na zachowanie we wnętrzach ciszy i odizolowanie ich od odgłosów dochodzących z zewnątrz i zapewnienie komfortu i prywatności. W szerokiej ofercie firmy POL-SKONE możemy znaleźć również drzwi przeciwpożarowe, drzwi wewnątrzlokalowe o zwiększonej izolacyjności akustycznej oraz drzwi wewnętrzne wejściowe o wysokich parametrach akustycznych.

Dwuskrzydłowe drzwi Dźwiękoizolacyjne 39 dB
Strażnik ciszy w każdym rodzaju pomieszczeń eleganckiej oprawie – tak można jednym zdaniem opisać te drzwi.

Wyjątkowo nowoczesne, dźwiękoizolacyjne skrzydła drzwiowe 39 dB firmy POL-SKONE dostępne są w dwóch wariantach: jedno- i dwuskrzydłowym. Wykonane są z obłożonego płytą HDF ramiaka z drewna iglastego, zaś ich wypełnienie stanowi specjalna konstrukcja o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Standardowe wyposażenie stanowią trzy zawiasy, próg z listwą aluminiową (dla drzwi jednoskrzydłowych), uszczelka opadająca (dla drzwi dwuskrzydłowych) oraz zamek.

Solidność i estetyka wykonania a jednocześnie prostota tego modelu pozwala na umieszczenie ich w każdym pomieszczeniu.

Drzwi POL-SKONE ,które oferuje nasza firma z powodzeniem od lat to ponad 60 różnych kolekcji. W bogatej ofercie producenta drzwi i okien POL-SKONE znajdą Państwo dzrwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane, fornirowane), drzwi wejściowe, drzwi techniczne, drzwi zewnętrzne. Producent drzwi POL-SKONE w branży wyróżnia się fantazyjnym wzornictwem i bogactwem estetyki.

Prosze pamiętać przy doborze drzwi o odpowiedniej ich kolorystyce ,aby była spójna z odcieniem podłogi drewnianej lub panelami podłogowymi.

Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Ciekawe jak to jest naprawdę , przeczytała że podobno pianomat można położyć w celu wygłuszenia . Nie wiem czy to możliwe ale mam zamiar kupić i położyć pod panele podłogowe .

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do