www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Kamień dekoracyjny / Designerskie rozwiązania z kamienia dekoracyjnego

Designerskie rozwiązania z kamienia dekoracyjnego

 

Designerskie rozwiązania z kamienia dekoracyjnego

Kamień dekoracyjny jest idealnym dopełnieniem każdego wnętrza w mieszkaniu, domu czy w biurze. Nadaje wnętrzu ciepły oraz niepowtarzalny charakter. Płytki kamieniopodobne dostępne w naszej ofercie wyróżniają się oryginalną kolorystyką i niezwykłą strukturą, odzwierciedlając najnowsze trendy dominujące  w wystroju wnętrz.

Ciekawe i bogate wzornictwo oraz design inspirowane fakturą naturalnego kamienia doskonale współgra nie tylko z wnętrzami utrzymanymi w tradycyjnym stylu, ale także z aranżacjami o zdecydowanie nowoczesnym i minimalistycznym charakterze.

Nasz kamień dekoracyjny charakteryzuje się wysoką, jakością, precyzją wykonania, bardzo dużą trwałością w oparciu o technologie VHCT w przypadku płytek betonowych oraz łatwością w  montażu.

W produkcji  płytek wykorzystywane są wyłącznie naturalne kruszywa, co sprawia, że produkty są w pełni ekologiczne i spełniają estetyczne oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Na uwagę zasługują piękne kolekcje wyprodukowane przez firmę Aston, której dwa produkty Alaska Cream oraz Alaska Grey wiodą prym na rynku. Dobrze położone nadają wyrazisty charakter każdego wnętrza.

Montaż nie stanowi problemu i można go przeprowadzić w kilku krokach:

  1. Gruntowanie powierzchni odpowiednim środkiem Grunt do płytek dekoracyjnych kamieniopodobnych Aston
  2. Poziomowanie
  3. Oczyszczanie płytki
  4. Klejenie klejem do płytek Klej "Śmig F60 Premium"do płytek dekoracyjnych kamieniopodobnych Aston
  5. Impregnacja specjalnym środkiem Impregnat do płytek dekoracyjnych kamieniopodobnych Aston

Chcemy Państwa zainspirować ciekawym pomysłem, jakim jest aranżacjatelewizorem.W pokoju lub salonie aranżacja powinna być dostosowana do stylistyki wnętrza, ale dobrze, jeśli uda się ją w szczególny sposób wyróżnić. W obecnych czasach ściana z telewizorem stanowi centralny punkt pokoju lub salonie i to właśnie na niej szczególnie wieczorami skupia się wzrok nierzadko całej rodziny. 

W salonie, ściana z telewizorem wymaga wnętrzarskiego podkreślenia, aczkolwiek musimy uważać, aby jej aranżacja nie była nadto męcząca dla oczu. Barwne, geometryczne wzory i intensywne barwy w aranżacji ściany z telewizorem będą męczyć oczy i utrudniać oglądanie filmów czy też programów telewizyjnych. Warto zaplanować miejsce na telewizor przed zakupem mebli, wtedy możemy zdecydować czy tv powiesimy na ścianie czy też postawimy na szafce, lub wstawimy do zabudowy z meblami. Warto też przemyśleć sprawę kabli i ich zamaskowania listwami przypodłogowymi, tak by nie szpeciły wystroju wnętrza pokoju lub salonu, w którym zamierzamy zorganizować miejsce do wspólnego rodzinnego oglądania telewizji. Zawsze część kabli możemy zamaskować listwami przypodłogowymi, które będą współgrały kolorystycznie ze ścianą oraz podłogą, co sprawi, że wnętrze będzie harmonijne i estetycznie wykończone.

Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Czytałem o tym kamieniu dekoracyjnym ze trzy razy i tak się zastanawiam czy dam radę sam go położyć .

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do