www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Okna i karnisze / Właściwości i zalety okien PCV

Właściwości i zalety okien PCV

    Różnorodność oferty obejmującej okna, nie ułatwia właścicielom domów szybkiego wyboru. Wciąż jeszcze wielu jest miłośników stolarki okiennej, w której główną rolę odgrywają jednak okna drewniane. W ostatnim jednak czasie coraz więcej osób decyduje się na okna PCV, które mają zdecydowanie więcej zalet od tych drewnianych.

Podstawową ich zaletą jest oczywiście szeroki wybór kolorystyczny, co zwiększa możliwości dopasowania okien do stylu, jaki panuje w Twoim domu. W ofercie hurtowni Coopra w Sosnowcu i Busku Zdroju, możesz zdecydować się na tradycyjną biel, ale masz również do wyboru inne kolory takie jak: Złoty Dąb, który doskonale harmonizuje z meblami w stylu retro, Orzech, Mahoń, Brąz Czekoladowy, czy też kilka odcieni szarości polecanych szczególnie do nowoczesnych wnętrz. Do wybranych okien bez trudu dopasujesz także parapety, które dopełnią klimat każdego stylowego domu.

Decydując się na okna PCV dostępne w naszej hurtowni Coopra, możesz mieć pewność, że są one całkowicie odporne na działanie czynników atmosferycznych, co wiąże się z tym, że nie będziesz musiał przeprowadzać okresowych konserwacji, takich jak malowanie, czy uszczelnianie. Okna PCV dobrze zatrzymują również ciepło, dzięki czemu zyskasz prawdziwie przytulne zacisze. Zespolone szyby pozwolą Ci natomiast zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas świątecznych porządków, czego nie zapewnią Ci podwójne okna drewniane.

Jeśli w Twoim domu zaprojektowane są również pokoje na poddaszu, warto pomyśleć o plastikowych oknach dachowych, dzięki którym zyskasz doskonałe nasłonecznienie wnętrza. W zależności od gustu możesz wybrać okna uchylne lub okna obrotowe, które ułatwią utrzymanie ich w czystości przez cały rok. Decydując się na dachowe okna PCV warto również pomyśleć o dodatkowych elementach w postaci rolet lub żaluzji, dzięki którym ograniczysz nadmierne nagrzewanie pomieszczeń w cieplejsze dni. Okna dachowe to dobre rozwiązanie do każdego nowoczesnego wnętrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz jeszcze większą prywatność , dodatkowo oryginalny element dekoracyjny w mieszkaniach urządzanych na poddaszu.

Okna PCV dostępne w hurtowni Coopra posiadają jeszcze jedną cechę, która przydaje się zwłaszcza w chłodne dni. To możliwość rozszczelnienia okna, dzięki czemu zapewnisz sobie właściwą cyrkulację powietrza w mieszkaniu. Innymi słowy możesz wywietrzyć mieszkania bez otwierania okna, luzując odpowiednio jego uszczelki. Przez taką mikroszczelinę powietrze dostaje się do środka zapewniając Ci delikatny chłód. To dobre rozwiązanie także do mieszkań, w których zainstalowano ogrzewanie gazowe. W przypadku nieszczelnej instalacji minimalizujesz dzięki takiej opcji możliwość zatrucia czadem.

W hurtowni Coopra znajdziesz bogatą ofertę okien PCV. Polecamy szczególnie okna znanych producentów, które wyróżniają się parametrami świadczącymi o wysokiej jakości i trwałości. Niezależnie od tego czy potrzebujesz okien dachowych, tarasowych, uchylnych, składanych czy przesuwnych, specjaliści hurtowni Coopra pomogą Ci dobrać te, które spełnią Twoje oczekiwania.

  

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do