www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Rolety okienne / Rolety dzień/noc czyli nowoczesna aranżacja okien

Rolety dzień/noc czyli nowoczesna aranżacja okien

Rolety dzień/noc to dla jednych doskonały sposób na to, by mieć pod kontrolą światło, dla drugich możliwość dodatkowej dekoracji okna i alternatywa dla firan, czy zasłon. Jedno jest pewne, wspomniane rolety z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej popularne, dyktując jednocześnie trendy w branży wnętrzarskiej.

Rolety dzień/noc to przede wszystkim mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Możesz bowiem dopasować kolor rolety do odcieni dominujących w urządzanym pokoju, co podkreśli nowoczesny styl i gust właściciela. W konstrukcji rolety wykorzystano pasy wysokiej jakości tkanin, które różnią się przepuszczalnością światła. Dzięki temu możesz z jednej strony zaciemnić wnętrze podczas słonecznych dni, z drugiej kiedy zapadnie zmrok zachowasz całkowitą prywatność , niezbędną w każdym domowym zaciszu. Musisz jednak wiedzieć, że wspomniane rolety nie gwarantują całkowitego zaciemnienia aranżowanego wnętrza.

W zależności od upodobań możesz wybrać rolety dzień/noc z żyłką lub w kasecie, co jest  praktycznym rozwiązaniem pod kątem utrzymania rolet w czystości. W hurtowni Coopra dostępne są rolety dzień/noc mini, które dedykowane są do różnej wielkości okien. Mechanizm łańcuszkowy i prowadnica żyłkowa pozwala na montaż systemu przy skrzydle okna, co jest zdecydowanie jego zaletą w sytuacji posiadania okien uchylnych.

Dla miłośników klasycznie urządzonych wnętrz, specjaliści hurtowni Coopra polecają rolety dzień/noc  w jasnych kolorach: DN2, DN5, DN7, DN9, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne firany, a jednocześnie dodadzą pomieszczeniu odrobinę świeżości. Wspomniane rolety możesz także z powodzeniem zastosować w mieszkaniu urządzonym na poddaszu, gdzie zamontowano okna dachowe. Z jednej strony ochronią przed nadmiernym nagrzaniem pokoju w słoneczne dni, a z drugiej mogą stanowić dominujący element dekoracyjny gustownego salonu. W przypadku okien dachowych ciekawym rozwiązaniem mogą być rolety dzień/noc w ciemniejszych odcieniach, dzięki czemu zyskasz efekt przytulnego miejsca o każdej porze dnia. Na uwagę zasługują tutaj kolory:  DN4, DN6, DN3, czy DN8, który sprawdzi się także w pokoju dziecięcym.

Jeśli mowa o pokoju dziecięcym, warto wspomnieć o dodatkowej zalecie rolet dzień/noc. Z uwagi na to, że nie jest możliwe całkowite zaciemnienie wnętrza, wspomniana roleta dzień/noc może być ciekawym rozwiązaniem do dziecięcego królestwa. Dzięki temu Twoje dziecko zyska dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i szybko pozbędziesz się problemu zasypiania w ciemnym pokoju.

Rolety dzień/noc dostępne w hurtowni Coopra to także dobry pomysł na aranżację okna w pomieszczeniach biurowych, w których przy zastosowaniu tradycyjnych rolet uzyskuje się zbyt duże zaciemnienie w ciągu dnia. Dzięki systemowi rolet dzień/noc odzyskasz naturalne nasłonecznienie, które jednocześnie nie będzie przeszkadzało Ci w pracy. Dodatkowo możesz podkreślić nowoczesny styl Twojego biura, dopasowując kolorystycznie odcień rolet do elementów dekoracyjnych w Twoim gabinecie.

 

Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Moja żona wymyśliła ostatnio zmiane rolet w domu, zakupiliśmy właśnie te dzień i noc. W oknach prezentują się wspaniale, ale zamontowanie ich to było dla mnie niezapomniane wyzwanie. Nie wiedziałem o co w tym chodzi, ale jak już je zamontowałem to śmiałem się z samego siebie

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do