www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Podłogi drewniane / Podłogi drewniane piękno samo w sobie

Podłogi drewniane piękno samo w sobie

 

Podłogi drewniane to - jak mówi wielu znawców architektury wnętrz – piękno samo w sobie. Z jednej strony mamy tutaj powrót do natury, z drugiej niepowtarzalny wzór na niemal każdej desce, co sprawia, że pomieszczenie z podłogą drewnianą jest oryginalne i absolutnie wyjątkowe. Zaletą podłogi drewnianej jest nie tylko doskonała funkcja dekoracyjna, który służy jej właścicielom dziesiątki lat, ale niespotykana trwałość. Dostępne w Hurtowni Coopra podłogi drewniane, są niezwykle odporne na ścieranie, natomiast deski olejowe są dodatkowe odporne na wilgoć i zmiany temperatury, dzięki czemu są przystosowane do montażu pod nimi ogrzewania podłogowego.

Zaletą podłogi drewnianej jest również możliwość dopasowania jej do różnego rodzaju wnętrz. Niezależnie od tego, czy Państwa mieszkanie jest urządzone w stylu retro, czy też gustujecie w nowoczesnych, otwartych przestrzeniach, podłoga drewniana może być dopełnieniem każdego gustownego wnętrza. Odpowiednie oświetlenie, bądź nawet nasłonecznienie sprawia, że o każdej porze dnia Wasz salon, czy biuro, w którym zdecydujecie się na podłogę drewnianą będzie wyglądało inaczej, dzięki podkreśleniu słojów i kolorystyki. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że drewniana podłoga starzeje się w piękny sposób. Z biegiem lat zyskuje nowe oblicze, ale nigdy nie przestaje być oryginalna i wyjątkowa.

Hurtownia Coopra posiada szeroki asortyment podłóg drewnianych począwszy od takich producentów jak BARLINEK, poprzez BOEN, a skończywszy na TARKETT. Każdy z tych producentów posiada niesamowite kolekcje oparte na deskach dębowych, jesionowych, czy exotic. W zależności od Państwa upodobań i wyposażenia wnętrza, możecie zdecydować się na deski olejowane lub lakierowane, dostępne w kolekcji BARLINEK SMAKI ŻYCIA, czy PURE. Podłogi drewniane lakierowane, są bardzo łatwe w utrzymaniu, a nawet często nazywane „bezobsługowymi”. Wymagają jedynie cyklinowania, które w zależności od stopnia użytkowania przeprowadza się raz na 8-10 lat. Dzięki temu bardzo łatwo uzyskają Państwo efekt „nowej podłogi”, która będzie służyła przez kolejne lata. W przypadku podłogi drewnianej olejowanej, wymagane jest pokrycie specjalistycznym olejem woskowym raz na 2 lata.

Podłogi drewniane to także różnorodna kolorystyka, którą można dopasować do posiadanych w pomieszczeniu drzwi. Na uwagę zasługują tu także 3 lamelowe, lakierowane podłogi drewniane BOEN, w których znajdą Państwo deski podłogowe z orzecha kanadyjskiego, czy klonu kanadyjskiego. Ciekawe i głębokie kolory sprawdzą się w dużych pomieszczeniach i sprawią , że urządzony salon podkreśli osobowość jego właściciela. W nowoczesnych wnętrzach ciekawym rozwiązaniem może być natomiast drewniana podłoga TARKETT, która dostępna jest w różnych rozmiarach i wielu nowoczesnych wzorach, co daje możliwość zamontowania jej w obiektach użyteczności publicznej takich jak restauracje, muzea, czy budynki wystawowe.

Podłoga drewniana to niewątpliwie inwestycja na lata, jednak decydując się na taki rodzaj wykończenia podłogi, mogą być Państwo pewni, że wnętrze będzie wyjątkowe i niepowtarzalne.

 Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

 

W naszej hurtowni posiadamy również bardzo szeroką ofertę drzwi zewnętrznych

Warto również śledzić nasze działania promocyjne i outlet-owe

Zapraszamy serdecznie do zakupów oraz korzystania z naszych usług montażowych

Komentarze

Coopra ma fajną stronę na fejsie ,tam jest ciekawy filmik z podłogami Weninger ,nie jest przesadzona opinia na temat tych podłóg .

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do