www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Akcesoria podłogowe / Ogrzewanie podłogowe a Pianowood 3mm

Ogrzewanie podłogowe a Pianowood 3mm

PianoWood 3mm to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą perfekcyjnie wykończyć swoją podłogę, zyskując jednocześnie dodatkowy komfort i funkcjonalność. W hurtowni Coopra dostępny jest PianoWood 3mm, który można zastosować zarówno pod podłogi drewniane, jak i panele laminowane.

Największą zaletą Pianowood 3mm jest możliwość zastosowania go w pomieszczeniach, gdzie zamontowano ogrzewanie podłogowe. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to ogrzewanie elektryczne, czy wodne. Dostępny w hurtowni Coopra czerwony lub szary Pianowood 3 mm doskonale wycisza wnętrza pomieszczeń, tłumiąc hałasy podczas chodzenia. Dodatkowo ociepla również podłogę, co znacznie wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Wspomniany Pianowood jest również odporny na obciążenia, dzięki czemu spełnia wszystkie wymogi Stowarzyszenia Europejskich Producentów Podłóg Laminowanych. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że dzięki odpowiedniej gęstości wspomnianego Pianomatu, niweluje on wszelkie nierówności podłogi i jest lepszy od dostępnych na rynku sztywnych podkładów.

Jeśli przewidujesz, że Twoja podłoga będzie narażona na działanie wilgoci większe niż 3%, hurtownia Coopra zaleca zastosowanie pod Pianowood dodatkowej folii paraizolacyjnej, dzięki czemu podłoże będzie dobrze zabezpieczone.

Pianowood 3 mm oferowany przez hurtownię Coopra, to także dobre rozwiązanie dla wszystkich majsterkowiczów, którzy lubią sami wykańczać swoje domy. Montaż Pianomatu jest niezwykle prosty i faktycznie nie wymaga pomocy specjalistów. Można go łatwo przyciąć, pamiętając przy tym, że aby uzyskać pełne właściwości izolacji akustycznej, krawędzie Pianowood powinny przylegać do siebie na tzw. „styk”, Dzięki temu pomieszczenie będzie dobrze wyciszone, a Ty uzyskasz parametry na poziomie ∆Lw=19dB, które gwarantuje producent.

Warto również wspomnieć o właściwościach ekologicznych Pianowood 3 mm, który wykonany jest z powtórnie spienionej pianki poliuretanowej, posiadającej otwarte pory. Jak wykazały badania, produkt ten dzięki zastosowanej technologii w procesie produkcyjnym nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi.

Pianowood 3 mm to doskonały sposób na podniesienie komfortu w mieszkaniu, dzięki czemu zyskasz klimat rodzinnego, przytulnego zacisza.

 

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do